Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

Tema Fundit
» IOT - Internet of Things
Yesterday at 12:48 nga anila007

» Krijo Account (Email) Te ndryshme!
Wed Mar 01 2017, 13:03 nga Vizitor

» SIM-KARTELA WHATSIM LEJON ĒASJEN NĖ WHATSAPP NĖ ĒDO VEND
Fri Jan 23 2015, 13:38 nga aLbdigital

» RRETH 1 MILIARD TELEFONA NĖ ANDROID TĖ RREZIKUAR
Wed Jan 14 2015, 04:39 nga aLbdigital

» si mendoni... a ka shoqeri te sinqerte sot?
Sat Oct 12 2013, 12:14 nga beku.star

» Pershendetje
Sat Oct 12 2013, 11:35 nga beku.star

» Cka po beni ne keto momente??
Tue Jul 30 2013, 06:54 nga Borana

» Mos
Tue Jul 30 2013, 06:53 nga Borana

» Cka do ti thoni te dashures/dashurit ne keto momente??
Tue Jul 30 2013, 06:52 nga Borana

» Si mendoni ju, a ekziston miqesia midis vajzave dhe djemve?
Tue Jul 30 2013, 06:50 nga Borana

Faqja Juaj Ketu
Kliko siper te vizitoni adresen
Gazeta Shqiptare
Kliko siper te vizitoni adresen
FKVllaznia
Kliko siper te vizitoni adresen
BBC - Shqip
Kliko siper te vizitoni adresen
LiveScore
Kliko siper te vizitoni adresen
TopAlbaniaRadio
Kliko siper te vizitoni adresen
Digitalb
Kliko siper te vizitoni adresen
Shqip
Kliko siper te vizitoni adresen
Vizionplus.tv
Kliko siper te vizitoni adresen
ALSAT
Kliko siper te vizitoni adresen
Top-channel.tv
Kliko siper te vizitoni adresen
24 ORE Lajme
Kliko siper te vizitoni adresen
ShkodraWeb
Kliko siper te vizitoni adresen
Shekulli
Kliko siper te vizitoni adresen
Sporti Shqiptar
Kliko siper te vizitoni adresen
Albasoul
Kliko siper te vizitoni adresen
Radio Shqip
Filma.aL
shiko direkt nga ketu

Statistikat
Forumi ka 1400 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri anila007

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 4633 artikuj v 1210 temat
Gallery


Bota sot

SIM-KARTELA WHATSIM LEJON ĒASJEN NĖ WHATSAPP NĖ ĒDO VEND

Fri Jan 23 2015, 13:38 nga aLbdigital


Falė aplikacioneve pėr dėrgime tė mesazheve tė ēastit, si WhatsApp, ne kemi mundėsi tė bisedojmė falas me miqtė tanė ose familjen nga shtete tė ndryshme tė botės.


Mė parė, nėse duhej tė dėrgonim njė mesazh tekst tek miqtė qė jetonin nė vende tė ndryshme tė botės, ne duhet tė mbushnim kartėn e telefonit me lekė, por me aplikacione si WhatsApp tani ėshtė bėrė mė e lehtė komunikimi me tė tjerėt.


Por nėse ju duhet tė udhėtoni diku dhe nuk ka lidhje interneti? Shėrbimi me kontratė ėshtė njė mundėsi, por qė ju kushton shtrenjtė, ju mund tė pėrpiqeni gjithashtu tė gjeni Wi-Fi falas, ose do t’ju …

[ Mė shumė ]

Komentet: 0

RRETH 1 MILIARD TELEFONA NĖ ANDROID TĖ RREZIKUAR

Wed Jan 14 2015, 04:39 nga aLbdigital

RRETH 1 MILIARD TELEFONA NĖ ANDROID TĖ RREZIKUAR


[size=16][/size]
Dobėsia e pėrfolur e sigurisė prek rreth 939 milionė telefona mobilė qė bazohen nė versionet paraprake tė sistemit operativ tė Google, pėrkatėsisht versionet mė tė vjetra se Android 4.4 KitKat.
Ndaj njė “krimbi” tė ri tė zbuluar nė sistemin operativ Android mendohet se janė ekspozuar pothuajse njė miliard telefona mobil qė bazohen nė platformėn mobile tė Google pėr shkak tė njė dobėsi tė sigurisė.
Dobėsia e pėrfolur e sigurisė prek rreth 939 milionė telefona mobilė qė bazohen nė versionet paraprake tė sistemit operativ tė Google, pėrkatėsisht versionet mė tė vjetra se Android 4.4 …


[ Mė shumė ]

Komentet: 0

Japonezėt peshkojnė me celular

Wed Apr 09 2008, 08:42 nga Tini

Fqinjėt tonė tė largėt duket se jetėn e kanė bukur tė mėrzitshme. Ēdo ditė paraqesin nga njė zbulim, shėrbim apo diēka tė ngjashme me tė cilat habisin pjesėn tjetėr tė njerėzimit.
Risia bizare nga Japonia vjen nė formė tė formė tė lojės pėr celular, e cila realitetin virtual e kombinon me realitetin. Lojtarėt nė kėtė lojė nė ekranin e celularit luajnė lojėn e peshkimit, e nėse arrijnė tė kapin ndonjė gjė, distributori lokal u sjellė peshk tė vėrtetė nė derė tė shtė***ė.

Lojėra e quajtur Ippon Zuri, e cila sipas shkrimeve nė internet do tė thotė “peshkim me shkop dhe grep klasik”, ėshtė nė dispozicion pėr shfrytėzuesit e …

[ Mė shumė ]

Komentet: 1

Testi i Mobilit Sonim XP1

Tue Feb 12 2008, 09:55 nga aLbdigital

Nje mobil i ri emri i ti SONIM XP1 duke bere test i cili nuk thehet fare i izoluar nga uji etj per me shume shikoni video

Komentet: 0

SMS Free 4All

Fri Sep 14 2007, 03:10 nga HackerI

Ketu Do Keni Mundesi Te Dergoni Sms Falas
http://unejetoj.org

Klikoni Aty Ku Shkruhet "sms falas" dhe plotesoni kutiat bosh te popups qe do tju dali

Shum e Lehte Ne Se Di Vetem Pak Angelisht Wink

Komentet: 3

Free sms

Thu Nov 15 2007, 08:48 nga aLbdigital

Free smskliko ketu

1.www.startino.de duhet te regjistroheni ( 1 sms ne ditė)
2. www.zuerichbynight.ch duhet te regjistroheni (3 sms ne ditė)
3. www.locomoby.com duhet te regjistroheni (5 sms ne ditė, nuk punon ne vala 900, regjistrimi me numra tjerė mund te bėhet)
4. http://www.doah.de/freemail/ duhet te regjistroheni (me njė regjistrim 5 sms falas, mund te regjistroheni disa herė me e-mail adresa tė ndryshme)
5. www.talk4all.de pa u regjistruar mund te dergoni 2 sms ne ditė prej orės 10 - 22
6. www.alleskostenlos.ch pa u regjistruar mund te dergoni 3 sms …

[ Mė shumė ]

Komentet: 1

Reklama
ILLYRIA

identifikimi

Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 20 mė Sat Mar 05 2011, 06:33
Social bookmarking
Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of Portali aLbdigital.net on your social bookmarking website

RSS feeds

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Info Pėr IP Adres
IP-Adresse Signatur
»» Portali aLbdigital Info & Tv Shqiptare

Mundesuar nga phpBB © phpBB Group. Design by Tini privacy © Portali aLbdigital. Content © Portali aLbdigital.NET ..PhPBB ©2006-2015.. Tė Drejtat e Rezervuara Faqe e krijuar nė 1.55755 sekonda me 22 Kerkesa...