Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

»» Arti Dhe Kultura ««

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Arti Dhe Letersia Shqiptare


Në këtë forum ju jepet mundësia të publikoni krijimtarinë tuaj letrare për një publik shqiptar. Po ashtu, mund të postoni pjesë nga shkrimtarët e poetët shqiptar e të huaj.

Moderatorët: LuNa, Ma-Origano
37349LETERSIA E VJETË...
Sat Jan 16 2010, 04:36
baddd_girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Historia Shqiptare


Diskutoni mbi historinë tonë duke servirur fakte historike që mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetë ata që e jetuan një pjesë të historisë.

Moderator: LuNa
49496Formula e Pagëzi...
Fri Nov 19 2010, 23:23
Ilia S. Karanxha Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Kinematografia Dhe TV


Këtu mund të lini përshtypjet tuaja mbi filmat që pëlqeni më shumë, qofshin këta filma shqiptarë apo të huaj.

Moderatorët: Xixellonja, LuNa, ilirjana
737Sandra Bullock –...
Fri Jan 08 2010, 06:06
aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Këngetaret & Muzika Shqiptare


Ky ështe forumi ku bisedohet per muziken shqipe ne pergjithsi..,Por edhe për ate te Huaj.. kengetarë, kengetare, grupe, kenge, ...Të Cdo lloj muzike shqipe dhe te huaj.

Moderatorët: Xixellonja, LuNa
40138NË KUJTESË TË AT...
Mon Oct 19 2009, 03:15
Shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Muzika e Huaj


Gjithëqka mbi muziken e huaj këngetare Shkarkime Mp3 , Hite Tekste etj etj...


Moderatorët: Xixellonja, LuNa, Ma-Origano, ilirjana
3353Amy Winehouse i ...
Mon Dec 29 2008, 22:15
LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Humor Dhe Barceleta


Grimca humoristike, vjersha për të qeshur, pjesë komedish, barcaleta... Shkurt fare: na bëni të qeshim!


Moderatorët: LuNa, Ma-Origano
37367Barcoleta per Bj...
Sat Jan 30 2010, 03:46
baddd_girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Sporti Në Përgjithesi


Sporti eshte clirimi nga cdo ankth qe jeta te jep, eshte e vetmja gje qe nje njeri e ben dhe pa u shperblyer se ne fund te dites ai/ajo e kupton qe kjo eshte pjesa e jetes se tij/saj.

Moderator: Ma-Origano
19113Tashetheme ndaj ...
Tue Jul 15 2008, 08:52
LuNa Shiko mesazhin e fundit
  • Mesazhe të reja Mesazhe të rejaAsnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i riForumi është Kyçur Forumi është Kyçur