Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

»» Teknologjia Dhe Interneti ««

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkarkime-Programe


Me anė tė kėsaje teme mund te ndihmoni njėri-tjetrin me Programe ndryshme software & drive qė mund t'ju mungojnė nė Pc.. Kompujterin tuaj.


Nėn Forum - Mp3 Falas, Filma Shqiptarė Dhe Tė Huaj
95322Linqe per te shk...
Mon Feb 20 2017, 04:01
aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Informatikė & Internet


Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.


231403IOT - Internet o...
Sat Jan 20 2018, 12:48
anila007 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ekonomi & Biznes


Ne kete forum do te gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo boterore. Studime, statistika dhe informacion te bollshem nga bursat dhe tregjet valutore.


Moderatorėt: LuNa, ilirjana
2865Raiffeisen Bank,...
Mon Dec 01 2008, 03:48
LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

DiGitaLSaT-Tv & Webmasters


Nė Kėte Rubrike keni mundesi te diskutoni dhe postoni pėr Boten Alb-Digjitale dhe atė Boterore nė pėrgjithesi,po ashtu diskutoni,postoni per Alb-Webmaster dhe te Huaj!

1117Satellite TV For...
Mon Jan 14 2008, 10:48
Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Faqe Shqiptare ne Internet


Ne kete Forum jeni te Lire Te prezantoni Faqen Tuaj Te cdo lloji...


821Lojra
Sat Sep 20 2014, 04:32
mafia23 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Msn,Yahoo mIRC etj...


Ketu keni programe Dhe Info pėr MSN Messenger , Yahoo Messenger , mIRC , Paltak , Gmail (Google) dhe chat programet te tjera!


2151Komanda per psyB...
Fri Oct 14 2011, 10:02
TeChnO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Phone Box & SMS


Kėtu mund tė postoni dhe tė gjeni gjithēka rreth telefonave mobil,aplikacione,themes,lojėra si dhe te dergoni SMS Falas etj...


2859SIM-KARTELA WHAT...
Fri Jan 23 2015, 13:38
aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė rejaAsnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i riForumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur