Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

»» Shkenca Dhe Jeta ««

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjë mesazh i ri

Shkenca & Jeta


Në këte rubrike keni mundesine të postoni..,Studime të përgjithshme shkencore duke kaluar prej kohrave të vjetra e deri me ditët e sotme.

Moderatorët: LuNa, ilirjana
3689Angazhimi intele...
Wed Jan 07 2009, 00:17
LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Matematike,Fizike & Astronomi


Teori, arritje probleme fizike,astronomi dhe matematike.Ftojme expertet qe te japin mendimet e tyre!


Moderator: LuNa
33605 vjet nga dergi...
Wed Jan 07 2009, 00:11
LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Filozofi-Psikologji&Sociologji


Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndani mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.


Moderator: LuNa
4589Pse jemi te pafa...
Sat Jan 17 2009, 02:15
lirie Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Mjekesia


Gjithecka rreth mjekesise,Trupi njerezore,zbulimet mjekesore dhe keshilla te ndryshme ,Bimet e vlefshme qe i perdore kjo dege Humane dhe njohjet mbi sherimet e semundjeve


Moderator: LuNa
71142Anestezia
Fri Dec 26 2008, 03:37
LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjë mesazh i ri

Gjeografia, Biologjia & Kimia


Ne ket Forum i ftojme te gjith ata te cilet kan njohuri ne Gjeografia, Biologjia & Kimi tena siedhin gjera shkencore qetu jepet mundesija dhe te tjereve te mesojne ne keto lami.


Moderatorët: LuNa, Shqipe
4688Piperina rregull...
Wed Jan 07 2009, 00:16
LuNa Shiko mesazhin e fundit
  • Mesazhe të reja Mesazhe të rejaAsnjë mesazh i ri Asnjë mesazh i riForumi është Kyçur Forumi është Kyçur