Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

»» Diskutime Tė Ndryshme ««

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Diskutime Shoqėrore


Shoqeria pa te nuk behet. Diskutime te ndryshme mbi varferine, racizmin dhe shume tema te tjera shoqerore.


Moderatorėt: LuNa, Kejsi, Shqipe
64395Si mendoni ju, a...
Tue Jul 30 2013, 06:50
Borana Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tema tė Lira


Tė gjithe ata te cilet kan deshir te hapin ndonje tem te lire te cilat nuk ndodhen ne Forumin tone.i ftoj te marrin pjese ne ket NenForum dhe mundeni te postoni cfaredo teme qe ju deshironi.

Moderatorėt: Xixellonja, LuNa, Kejsi
75419Cka po beni ne k...
Tue Jul 30 2013, 06:54
Borana Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ēėshtja Kombėtare


Shqipėria etnike; ėndrra e vėrtetė e shqiptarit tė vėrtetė. Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare, rrugėt qė duhet tė ndjekim pėr realizimin e kėsaj ėndrre shekullore.

Moderator: LuNa
84350LABIRINTH
Sun Jul 19 2009, 04:53
Gjakomel Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Albumi Fotografik


Postoni dhe shikoni fotografi tė ndryshme nga trojet shqiptare dhe nga bota.

Moderatorėt: Xixellonja, ilirjana, Kejsi, Shqipe
1852Fotot e antareve...
Tue Jul 15 2008, 08:58
LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Votime Dhe Sondazhe


Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr. Ēdo votė ka vlerė dhe vetėm njėherė mund tė votoni.

1694Pse..
Sat Jan 22 2011, 01:58
Shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė rejaAsnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i riForumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur