Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

» Prezantoni Veten Nė Forum

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Rregullat e Forumit


Disa terme Se si ne te sillem ne forum

Moderator: LuNa
25Ikonat shtese
Fri Mar 28 2008, 11:20
LuNa Shiko mesazhin e fundit

Temat [0]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

si mendoni... a ka shoqeri te sinqerte sot?

   nga beku.star
 si mendoni... a ka shoqeri te sinqerte sot?
0356prej Sat Oct 12 2013, 12:14 nga beku.star Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Pershendetje

   nga Borana
 Pershendje nga Borana
1396prej Sat Oct 12 2013, 11:35 nga beku.star Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Hello Every1!!

   nga mIRC_Script
0561prej Fri Nov 04 2011, 08:47 nga mIRC_Script Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

DIELLI

   nga DIELL
 PERSHENDETJE
2870prej Mon Jul 25 2011, 14:34 nga DIELL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

A do me pranoni dhe mua ketu..?

   nga NeTa
1380prej Fri Jan 21 2011, 03:27 nga NeTa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Mir se ju gjeta

   nga nadi_gjk
2664prej Fri Nov 26 2010, 21:37 nga monclerfans Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Pershedetje

   nga nefi
2640prej Tue Nov 02 2010, 19:18 nga Alina008 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNgjites   

Pėshendetje

   nga baddd_girl
1854prej Fri Jan 22 2010, 12:02 nga DiGitaL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Pershendetje::

   nga GENCO
0498prej Mon Jan 11 2010, 02:14 nga GENCO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

mire se ju gjeje

   nga Shaban cakolli
1499prej Wed Nov 25 2009, 07:21 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Erdha edhe une

   nga Dilematiku
0468prej Sun Sep 27 2009, 11:46 nga Dilematiku Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Mirsejugjeta!

   nga Gjakomel
11635prej Wed Aug 05 2009, 00:30 nga bili Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

hallo nga oun

   nga AdmiiraL
19627prej Fri Jul 17 2009, 11:46 nga Littleman Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

pershndeteje pershendetje mir se ju gje cuna e goca

   nga klevi
1550prej Sun Jul 12 2009, 05:44 nga AUDI-Q7 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Pershendetje

   nga MiLaNiStI
0441prej Wed Feb 18 2009, 08:04 nga MiLaNiStI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Pershendetje

   nga Cun_Durrsi
0449prej Thu Feb 12 2009, 07:59 nga Cun_Durrsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

pershndetje

   nga tesa
0481prej Fri Jan 30 2009, 11:04 nga tesa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Giovanni

   nga Giovanni
1582prej Tue Dec 16 2008, 08:23 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Ngushtohuni pak erdha edhe un

   nga P1xeL™
1450prej Thu Nov 20 2008, 04:54 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Tungjatjeta shok dhe shoqe.

   nga Eagle
2481prej Sat Aug 16 2008, 01:31 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Im back :D

   nga sLimShady
5566prej Sun Jul 13 2008, 20:23 nga sLimShady Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Pershendetje te gjitheve

   nga Kejsi
6500prej Fri Mar 28 2008, 01:08 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Pershendetje Te Gjitheve

   nga ilirjana
3465prej Tue Feb 05 2008, 03:54 nga gen|us Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

pershendetje shqipetari

   nga ilirjana
0522prej Sun Jan 20 2008, 08:29 nga ilirjana Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

hey

   nga x^fire
5522prej Fri Jan 18 2008, 08:43 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Mire se ju gjeta

   nga Forbidden^Love
3487prej Tue Jan 08 2008, 05:14 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

pershendetje per te gjithe!!!

   nga LuNa
18557prej Sun Nov 11 2007, 23:58 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Hi All

   nga Dj PiRoMaN
5511prej Sun Nov 04 2007, 06:36 nga Ma-Origa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Pershendetje

   nga gen|us
7531prej Sun Nov 04 2007, 06:33 nga Ma-Origa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

HeY

   nga [^DANZEL^]
5571prej Sun Nov 04 2007, 06:32 nga Ma-Origa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Pershendetje Mir se Ju gjej Ne Forum

   nga daso
4598prej Sun Nov 04 2007, 06:30 nga Ma-Origa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Mir Se Ju Gjeta!!

   nga Ma-Origa
2426prej Sun Nov 04 2007, 06:26 nga Ma-Origa Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetNormal   

Lexoni Kete Pėrpara Se Tė Postoni

   nga aLbdigital
1746prej Sat May 19 2007, 05:48 nga gen|us Shiko mesazhin e fundit

Temat [33]

  Mbrapsht nė krye

Moderatorėt : LuNa, Shqipe

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • FoRumaLbdigital FoRumaLbdigital
  • Ngjitės Ngjitės
  • aLbdigital aLbdigital