Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

Temat [0]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Pse jemi te pafat

   nga LuNa
5853prej Sat Jan 17 2009, 02:15 nga lirie Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Psikologėt: Varėsia nga interneti, me pasoja tė rėnda

   nga LuNa
0837prej Sat Dec 27 2008, 08:15 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Ēka i ēmend djemtė?

   nga LuNa
0717prej Sat Dec 27 2008, 08:13 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Mbi shqisat

   nga LuNa
01203prej Tue Dec 23 2008, 02:29 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Dicka mbi personalitetin!

   nga LuNa
0899prej Tue Dec 23 2008, 02:27 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Me pak stres me shume buzeqeshje per nje jete te shendetshme

   nga LuNa
4914prej Fri Dec 19 2008, 23:56 nga lirie Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Tipat E Stresit

   nga LuNa
17018prej Fri Dec 05 2008, 09:09 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Karakteri tek femijet

   nga LuNa
0839prej Fri Dec 05 2008, 09:00 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Si tė ripėrjetoni emocionet e fillimit tė lidhjes suaj

   nga LuNa
0438prej Mon Nov 17 2008, 06:02 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Kush shkon nė shtrat herėt, ka rezultate mė tė mira nė shkol

   nga LuNa
0412prej Mon Nov 10 2008, 07:44 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Tė keni fėmijė do tė thotė tė mos keni kohė

   nga LuNa
0388prej Mon Nov 10 2008, 07:43 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Shtatzania tek adoleshentėt ndėrlidhet me emisionet televizi

   nga LuNa
0917prej Mon Nov 10 2008, 07:37 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Harresa

   nga LuNa
0522prej Wed Oct 29 2008, 05:33 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Disa thenje Filozofike

   nga LuNa
11543prej Mon Sep 01 2008, 11:49 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Kėshilla pėr tu liruar prej komplekseve !

   nga Sunset girl
1922prej Sat Jun 21 2008, 09:01 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Depresioni dhe Ankthi

   nga LuNa
14921prej Fri Jun 13 2008, 21:53 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Si t'i mbijetojme stresit ne pune

   nga LuNa
0470prej Sun May 25 2008, 08:22 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Si te perballosh jeten

   nga LuNa
0620prej Tue Apr 22 2008, 10:38 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Sekretet-dicka pozitive

   nga LuNa
0468prej Tue Apr 22 2008, 10:29 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

ARISTOTELI

   nga LuNa
0556prej Mon Apr 14 2008, 03:00 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Shprehje te rendesishme filozofike

   nga LuNa
01045prej Wed Apr 02 2008, 23:19 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

CILSIMI DHE VLERSIMI I PERSONIT

   nga ilirjana
11016prej Tue Mar 18 2008, 13:06 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

QKA ESHTE PSIKOLOGJIA SOCIALE

   nga ilirjana
04168prej Tue Mar 18 2008, 04:06 nga ilirjana Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Pergatitje per jete

   nga LuNa
1510prej Mon Mar 17 2008, 01:10 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Muzika lehteson Frymemarrjen

   nga LuNa
0443prej Fri Mar 14 2008, 08:24 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Cfar na thojne Endrrat!?

   nga LuNa
62919prej Thu Mar 13 2008, 10:53 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Demokriti

   nga LuNa
01191prej Fri Mar 07 2008, 04:39 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Platoni

   nga LuNa
11445prej Fri Mar 07 2008, 04:38 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

7 menyra per te ndihmuar femijen qe belbezon

   nga LuNa
0502prej Fri Feb 29 2008, 04:00 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Mundeni te keqen me forcen e dashurise

   nga LuNa
0371prej Fri Feb 29 2008, 03:57 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Hipokrizi apo Psikologji???

   nga LuNa
1510prej Fri Feb 01 2008, 12:54 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Parapsikologjia

   nga Ma-Origano
1513prej Tue Jan 15 2008, 03:10 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Njohja E Njeriut – Alfred Adler

   nga Ma-Origano
5529prej Tue Jan 15 2008, 03:08 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Filozofia...

   nga Ma-Origano
0448prej Tue Jan 15 2008, 03:06 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Cfar eshte Filozofia

   nga LuNa
11173prej Fri Jan 11 2008, 05:09 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Para martese! Cfar duhet te dini si hap i pare?

   nga LuNa
2512prej Tue Jan 08 2008, 04:38 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Si te sillemi me njerez qe s“na duan !?

   nga LuNa
11661prej Sun Jan 06 2008, 03:53 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Si te mbajme gjalle nje martese

   nga LuNa
01189prej Wed Dec 26 2007, 07:15 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Ca keshilla per te shmang stresin

   nga LuNa
1972prej Wed Dec 05 2007, 11:28 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Enderrat kan nje kuptim te fshehte

   nga LuNa
51160prej Sat Nov 24 2007, 04:08 nga Ma-Origa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Personalitetet e njerezve

   nga LuNa
4797prej Wed Oct 17 2007, 09:30 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Telepatija

   nga LuNa
0581prej Tue Oct 16 2007, 12:34 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Mashkulli dhe Psikologjia e tij

   nga LuNa
15436prej Tue Oct 16 2007, 12:22 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Perse Femerat qajne !?

   nga LuNa
0569prej Tue Oct 16 2007, 12:13 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Buzeqeshja

   nga LuNa
0537prej Tue Oct 16 2007, 11:44 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit

Temat [45]

  Mbrapsht nė krye

Moderator : LuNa

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • FoRumaLbdigital FoRumaLbdigital
  • Ngjitės Ngjitės
  • aLbdigital aLbdigital