Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

Temat [0]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Barcoleta per Bjondet

   nga LuNa
84172prej Sat Jan 30 2010, 03:46 nga baddd_girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Barceleta ngjarjet e Qerosit

   nga GENCO
131117prej Wed Jan 13 2010, 03:37 nga GENCO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Fjale te urta humoristike :)

   nga LuNa
175916prej Wed Jul 15 2009, 11:45 nga Gjakomel Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Barcoleta si folin gjakovart

   nga Shqipe
216020prej Tue Jul 14 2009, 13:38 nga Shqipe Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Poezi Humoristike

   nga LuNa
92641prej Sat Aug 23 2008, 10:05 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Disa fjale qe perdorin Grate dhe nenkuptimi i tyre

   nga LuNa
01107prej Wed Jul 16 2008, 08:45 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Rregullat e punesimit

   nga LuNa
0840prej Tue Jun 03 2008, 05:38 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Heqja e lekeve nga Banka-Procedura Mashkull-Femer

   nga LuNa
0579prej Wed May 07 2008, 00:48 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Dine Burrat Te Thone:ME FAL?

   nga LuNa
0651prej Sun Apr 13 2008, 06:35 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Fejesa deshtoj.Ja pse:)

   nga LuNa
0751prej Mon Apr 07 2008, 07:54 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Karikatura te VIP-ave

   nga LuNa
2803prej Sat Apr 05 2008, 00:04 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Keni kuptuar qe jetoni ne 2008,nese.....

   nga LuNa
2551prej Wed Apr 02 2008, 22:46 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Fjalori Shqip-Italisht ( botimi i fundit )

   nga Kejsi
22093prej Mon Mar 31 2008, 01:21 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Shijo Jeten ne kete menyre :

   nga LuNa
1661prej Tue Mar 25 2008, 08:19 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Para dhe Pas Marteses!!!!

   nga LuNa
0829prej Mon Mar 10 2008, 00:25 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNgjites   

Vojislav Kostunica humb 1 milion euro

   nga Xixellonja
3654prej Sun Mar 09 2008, 11:41 nga Tini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Per ato qe jan beqar,lexoni ca ju pret...:P

   nga LuNa
3748prej Sat Mar 08 2008, 05:41 nga Tina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Grate dhe Termat Teknike

   nga LuNa
0588prej Thu Feb 07 2008, 12:59 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Barcoleta per politikanet

   nga LuNa
11918prej Sat Jan 26 2008, 07:27 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Gjeografia e Femres

   nga LuNa
1749prej Tue Jan 22 2008, 05:34 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Fjalori i Gjakovareve

   nga LuNa
3861prej Tue Jan 22 2008, 05:05 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Humor ne vargje

   nga Ma-Origano
1722prej Sun Jan 20 2008, 23:51 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Poezi Humoristike

   nga Ma-Origano
01141prej Sun Jan 13 2008, 11:24 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

barcoleta shqiptare

   nga Ma-Origano
258325prej Sun Jan 13 2008, 11:23 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Barcoleta te Llojllojshme

 [ 1, 2, 3 ] nga sLimShady
1013523prej Sun Jan 13 2008, 11:12 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Humor te perzgjedhur!

 [ 1, 2 ] nga Ma-Origano
611937prej Sat Jan 12 2008, 06:24 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Barcaleta Shkodrane ;)

   nga Ma-Origano
92723prej Sat Jan 12 2008, 06:15 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Video Humoristike

   nga Ma-Origa
23580prej Sat Jan 12 2008, 05:45 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Video te modeleve te rrezuar :D

   nga Ma-Origano
4512prej Sat Jan 12 2008, 05:41 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

SMS-Humoristike

   nga LuNa
4835prej Sat Jan 05 2008, 06:29 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Grate

   nga Ma-Origa
3655prej Thu Jan 03 2008, 06:26 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Humor :: Fjalori Shqip - Turqisht

   nga aLbdigital
61909prej Sun Dec 02 2007, 02:39 nga Ma-Origa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Instalimi i programit Burre 1.0

   nga LuNa
1598prej Sat Nov 24 2007, 00:08 nga Ma-Origa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Djali

   nga Ma-Origa
5632prej Tue Nov 06 2007, 09:31 nga Ma-Origa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Mesuesi

   nga Ma-Origa
0759prej Mon Nov 05 2007, 09:38 nga Ma-Origa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Dy Dembelat!!

   nga Ma-Origa
1628prej Mon Nov 05 2007, 09:34 nga Ma-Origa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Humor "Kamarjeri"

   nga Ma-Origa
0620prej Sun Nov 04 2007, 02:50 nga Ma-Origa Shiko mesazhin e fundit

Temat [37]

  Mbrapsht nė krye

Moderatorėt : LuNa, Ma-Origano

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • FoRumaLbdigital FoRumaLbdigital
  • Ngjitės Ngjitės
  • aLbdigital aLbdigital