Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

Temat [0]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Faliminderim shum i madhe per Tini webmaster te keti forumi

   nga Ma-Origano
31117prej Sat Jan 22 2011, 01:59 nga Shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

MIREMENGJES;MIREDITA;MIREMBREMA;MIRULEXOFSHIM!

 [ 1, 2 ] nga Kejsi
531556prej Sat Jan 22 2011, 01:51 nga Shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Urime Viti i i 2011

   nga BedriSmira
1703prej Sat Jan 22 2011, 01:36 nga NeTa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Per Shume Mote Krishtlindjet

   nga aLbdigital
31359prej Mon Dec 14 2009, 20:13 nga nadi_gjk Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

pershendetje me kenge

   nga Shqipe
5612prej Wed Aug 19 2009, 14:24 nga bili Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Urime "Fiter Bajramin"

   nga LuNa
3844prej Thu Oct 02 2008, 21:28 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Per shumė motė Pashket

   nga aLbdigital
23509prej Mon Mar 24 2008, 00:55 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Urime Pavarsin e Kosoves

   nga Tini
56392prej Tue Mar 18 2008, 02:06 nga GoNi2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Urime

   nga GoNi2
7640prej Tue Feb 05 2008, 03:55 nga gen|us Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Gezuar Vitin 2008

   nga BedriSmira
2633prej Mon Dec 31 2007, 04:58 nga Beki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Urime

   nga Ma-Origa
3521prej Sat Dec 29 2007, 10:40 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Gezuar Festen E Kurban Bajramit

   nga BedriSmira
3944prej Sat Dec 29 2007, 10:23 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Pėrgezime pėr Zgjedhjet Komunale 2007

   nga BedriSmira
0500prej Sat Dec 08 2007, 22:25 nga BedriSmira Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Gezuar Festen e 28 nentorit

   nga LuNa
64330prej Sun Dec 02 2007, 02:38 nga Ma-Origa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Urime Fitoren

   nga BedriSmira
2570prej Fri Nov 23 2007, 03:03 nga Ma-Origa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

pershendetje!

   nga Ma-Origa
7551prej Fri Nov 09 2007, 03:54 nga Ma-Origa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Urime Shen Valentini

   nga aLbdigital
16822prej Sun Nov 04 2007, 06:39 nga Ma-Origa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

pershendes shqiptart

   nga BedriSmira
8632prej Sun Nov 04 2007, 06:38 nga Ma-Origa Shiko mesazhin e fundit

Temat [18]

  Mbrapsht nė krye

Moderatorėt : Xixellonja, LuNa

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • FoRumaLbdigital FoRumaLbdigital
  • Ngjitės Ngjitės
  • aLbdigital aLbdigital