Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

Posto temė tė re

FoRumaLbdigital & Ngjitės [3]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riNormal  FoRumaLbdigital:  

Komanda Nė Mirc!

   nga Tini
7381prej Thu Feb 07 2008, 12:34 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal  Ngjitės:  

Cfar Eshte Irc Chat

   nga aLbdigital
1128prej Sat Mar 15 2008, 02:09 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal  Ngjitės:  

Komanda OperServ (IrCoP)

   nga Tini
4324prej Wed Feb 27 2008, 11:09 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Komanda per psyBNC

   nga aLbdigital
1214prej Fri Oct 14 2011, 10:02 nga TeChnO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Messenger Ne Gjuhen Shqipe 8.1

   nga aLbdigital
1174prej Mon Jan 07 2008, 09:04 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

MSN do te njoh edhe user-at e yahoo

   nga Tini
1114prej Mon Jan 07 2008, 08:50 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Windows Live Messenger 9.0 new

   nga Tini
0131prej Sun Dec 16 2007, 02:36 nga Tini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

mIRC Addons -

   nga Tini
10276prej Wed Nov 07 2007, 03:16 nga Ma-Origa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Njė lėshim tek MSN Messenger

   nga Tini
0139prej Wed Oct 31 2007, 23:41 nga Tini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Windows Live Messenger 8.5

   nga aLbdigital
0115prej Sun Oct 21 2007, 10:44 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Msn-block-checker

   nga aLbdigital
1158prej Thu Jul 26 2007, 07:44 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

MSN Messenger Polygamy 5

   nga aLbdigital
1119prej Thu Jul 26 2007, 07:28 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Si te ja marrim IP personave ne MSN

   nga aLbdigital
0134prej Thu Jul 26 2007, 07:12 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Krijo Account me Gmail!

   nga aLbdigital
1202prej Fri Jun 01 2007, 09:14 nga Dj PiRoMaN Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Nickname simbole Per MSN

   nga aLbdigital
1259prej Fri Jun 01 2007, 09:12 nga Dj PiRoMaN Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Msn Vista Skin

   nga Tini
0243prej Sat Mar 24 2007, 01:54 nga Tini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Google do tė lanson VoIP nė Britani

   nga aLbdigital
0194prej Thu Mar 15 2007, 12:53 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Yahoo! Messenger do tė ketė aftėsi VoIP

   nga aLbdigital
0161prej Thu Mar 15 2007, 12:49 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Yahoo! Messenger

   nga aLbdigital
0150prej Sun Feb 18 2007, 22:38 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Kur Jeni Regjistru Nė Hotmail (MSN)

   nga aLbdigital
1256prej Sun Feb 18 2007, 22:35 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Si Me Mar Foto n`display ne MSN!

   nga aLbdigital
0184prej Sun Feb 18 2007, 22:10 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit

Temat [18]

  Mbrapsht nė krye

Posto temė tė re

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • FoRumaLbdigital FoRumaLbdigital
  • Ngjitės Ngjitės
  • aLbdigital aLbdigital