Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

Posto temė tė re

FoRumaLbdigital & Ngjitės [7]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riNormal  FoRumaLbdigital:  

Faqe te huaja qe ofrojne SMS Falas:

   nga aLbdigital
0256prej Mon Nov 26 2007, 09:41 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal  FoRumaLbdigital:  

Dergo cdo dite nga 10 SMS Falas

   nga aLbdigital
2168prej Fri Sep 14 2007, 03:13 nga HackerI Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal  FoRumaLbdigital:  

Disa Web Site Per Me Dergu SMS Free

   nga aLbdigital
3137prej Wed Jul 04 2007, 08:39 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal  FoRumaLbdigital:  

100 minuta FREE me fol me Gjermani

   nga aLbdigital
1117prej Thu May 31 2007, 06:51 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal  FoRumaLbdigital:  

Dergoni sms falas ne Kosove etj!

   nga aLbdigital
0160prej Mon May 28 2007, 20:48 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal  Ngjitės:  

Disa Webfaqe Per Free SMS

   nga aLbdigital
0147prej Mon Apr 02 2007, 02:32 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal  Ngjitės:  

Dergo SMS-Falas!

   nga Tini
2209prej Wed Mar 28 2007, 22:57 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

SIM-KARTELA WHATSIM LEJON ĒASJEN NĖ WHATSAPP NĖ ĒDO VEND

   nga aLbdigital
 WHATSIM LEJON ĒASJEN NĖ WHATSAPP NĖ ĒDO VEND
0343prej Fri Jan 23 2015, 13:38 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

RRETH 1 MILIARD TELEFONA NĖ ANDROID TĖ RREZIKUAR

   nga aLbdigital
 TELEFONA NĖ ANDROID TĖ RREZIKUAR
0312prej Wed Jan 14 2015, 04:39 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Japonezėt peshkojnė me celular

   nga Tini
1254prej Thu Apr 10 2008, 03:35 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Testi i Mobilit Sonim XP1

   nga aLbdigital
0246prej Tue Feb 12 2008, 09:55 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

SMS Free 4All

   nga HackerI
3339prej Fri Jan 11 2008, 21:37 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Free sms

   nga aLbdigital
1326prej Sun Nov 25 2007, 04:19 nga Ma-Origa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Nėntė modele tė reja nga Motorola

   nga aLbdigital
1117prej Wed Nov 07 2007, 02:25 nga Ma-Origa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Dergo SMS Falas

   nga aLbdigital
2139prej Thu Aug 30 2007, 08:55 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

free mp3 ringtones

   nga aLbdigital
0124prej Sun Jul 01 2007, 09:45 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Mobil Games Pack 1 For Nokia

   nga aLbdigital
0126prej Wed Jun 27 2007, 08:40 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Dergo SMS Falas edhe Ne vala 900 Funksionon 100 %

   nga aLbdigital
0278prej Fri Jun 15 2007, 06:29 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

23 web faqe per me dergu Free SMS!

   nga aLbdigital
0112prej Sun May 27 2007, 13:46 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Free SMS File Punon 100%

   nga aLbdigital
0124prej Sun May 27 2007, 13:42 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Dergo SMS Falas me MOBIK!

   nga aLbdigital
1145prej Sat May 12 2007, 23:46 nga emra Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Thirrje Falas ne Vala 900 & SMS Falas

   nga Tini
2712prej Tue Mar 27 2007, 08:22 nga Tini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

SMS FALAS sikur ta kishe derguar me numrin tend

   nga refki
1176prej Thu Mar 22 2007, 02:19 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Dergo Sms Falas - me Send4free

   nga aLbdigital
3170prej Sat Mar 17 2007, 15:29 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Dergo Sms Falas - Account Nė 1und1

   nga aLbdigital
1239prej Fri Mar 16 2007, 08:59 nga evelina Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Dergo Sms Falas - me Strato

   nga aLbdigital
1212prej Sat Mar 03 2007, 14:13 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Si te dergojm SmS nga 1und1

   nga aLbdigital
4173prej Tue Feb 13 2007, 16:53 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Si te Vendosim Nr tek 1UND1 (foto)

   nga aLbdigital
2144prej Tue Feb 13 2007, 16:49 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit

Temat [21]

  Mbrapsht nė krye

Posto temė tė re

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • FoRumaLbdigital FoRumaLbdigital
  • Ngjitės Ngjitės
  • aLbdigital aLbdigital