Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Temat [0]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

LABIRINTH

   nga Gjakomel
0686prej Sun Jul 19 2009, 04:53 nga Gjakomel Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

A duhet tė bashkohet Kosova me Shqipėrinė

   nga aLbdigital
4600prej Fri Jul 17 2009, 11:49 nga Littleman Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Historia e Popullit Shqiptar

 [ 1, 2, 3 ] nga autoktonia
871791prej Sun Jul 12 2009, 23:25 nga autoktonia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Projektet greko-serbe pėr pastrim etnik

   nga aLbdigital
0413prej Thu Feb 26 2009, 12:37 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

9 deputete ne greve urie

   nga LuNa
0434prej Wed Dec 10 2008, 10:52 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Dhjetė tė vėrteta tė pakėndshme pėr Kosovėn

   nga LuNa
1413prej Mon Dec 01 2008, 03:56 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Tė shpėtojmė Kosovėn!

   nga LuNa
1370prej Mon Dec 01 2008, 03:54 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Thaēi: Po shtrirjes sė EULEX-it

   nga LuNa
0336prej Mon Dec 01 2008, 03:51 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Nyja ne Kosove rrezikon stabilitetin e Ballkanit

   nga LuNa
0388prej Thu Nov 27 2008, 01:39 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Shumė plane, asnjė pėr integrim

   nga LuNa
0389prej Thu Nov 27 2008, 01:38 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Pėrse na duhet simboli Skėnderbe?

   nga LuNa
0386prej Sun Nov 23 2008, 05:09 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Ivanoviq e konsideron tė vdekur planin Ahtisaari

   nga LuNa
0341prej Thu Nov 20 2008, 11:22 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Kosova paraqet propozimin lidhur me vendosjen e EULEX-it

   nga LuNa
0346prej Thu Nov 20 2008, 11:21 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Ja si tė promovohet Kosova

   nga LuNa
0357prej Wed Nov 12 2008, 06:59 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Mitrovica, spastrimi etnik i popullsisė shqiptare

   nga LuNa
1406prej Mon Nov 10 2008, 07:29 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Rama i ofroi Trebickės 500 mijė euro pėr dėshmi tė rreme

   nga LuNa
0382prej Tue Oct 21 2008, 22:27 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Falsifikuan 80 mijė euro

   nga LuNa
0389prej Tue Oct 07 2008, 22:10 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

I kėrkuari vret gruan dhe veten

   nga LuNa
0433prej Tue Oct 07 2008, 22:08 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Vdes nga fostoksina 15-vjeēarja

   nga LuNa
0702prej Sat Aug 30 2008, 08:50 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Luajnė me pistoletė, vret shokun 13-vjeēar

   nga LuNa
0616prej Sat Aug 30 2008, 08:45 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

PDK provokon: Duhet te kthehet SHISH ne SHIK

   nga LuNa
0440prej Mon Aug 25 2008, 10:55 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Pėrkeqja qė na vjen prej pabarazisė

   nga LuNa
0423prej Sun Aug 24 2008, 09:45 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Tirane, bie zjarr tek ish Bllokut, zona mbetet pa drita

   nga LuNa
0375prej Sun Aug 24 2008, 09:43 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Kretė, masakrohet barbarisht 22- vjeēari shqiptar

   nga LuNa
0352prej Sat Aug 23 2008, 07:32 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Fugoni me pasagjerė bie nė humnerė, njė i vdekur

   nga LuNa
0379prej Sat Aug 23 2008, 07:24 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Vizat me Maqedoninė ende nė fuqi

   nga LuNa
0383prej Sat Aug 23 2008, 07:22 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Arrestohet, tenton tė vrasė bashkėfshatarin

   nga LuNa
0344prej Sat Aug 23 2008, 07:20 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Zbulohet arsenal armėsh nė njė banesė

   nga LuNa
0383prej Mon Aug 18 2008, 12:04 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

SHBA-Rusi,fundi i dashurisė

   nga LuNa
0391prej Mon Aug 18 2008, 11:34 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Beogradi i ka shitur arme Gjeorgjise-Moska jasht kontrollit!

   nga LuNa
0387prej Sat Aug 16 2008, 01:39 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Nipi i Ismail Qemalit: Turp pėr Rektoratin, interesa meskine

   nga LuNa
0397prej Tue Aug 12 2008, 10:43 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Shqiperia rrezikon te hy ne NATO!

   nga LuNa
0381prej Sat Aug 09 2008, 02:01 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Interviste me Kryetarin e BDI-se Ali Ahmetin

   nga LuNa
2391prej Sun Jun 01 2008, 08:37 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

RRIHEN DHE BURGOSEN AKTIVISTE TE BDI-se

   nga LuNa
0385prej Sun Jun 01 2008, 08:33 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Njohja e Pavaresis se Kosovės

   nga Tini
4599prej Thu Apr 24 2008, 17:02 nga GoNi2 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Pas shpalljes se Pavaresise,si reagon SHBA,BE,NATO,Rusi,,,,

   nga LuNa
2542prej Mon Feb 18 2008, 04:56 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Thaci: Kosova eshte shtet i te gjitheve

   nga Tini
1821prej Mon Feb 18 2008, 04:32 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Kosova shpalli pavaresine, feston e gjithe shqiptaria

   nga Tini
1889prej Mon Feb 18 2008, 04:01 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Flamuri i Ri i Kosovės

   nga Tini
1795prej Mon Feb 18 2008, 03:59 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Kreu Shtetror Ka Derguar Leter Per Njohjen e Pavaresis

   nga Tini
0534prej Mon Feb 18 2008, 03:10 nga Tini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

SHBA njeh Pavarėsine e Kosovės

   nga Tini
0383prej Mon Feb 18 2008, 03:02 nga Tini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

BE vendos pėr dėrgimin e misionit EULEX nė Kosovė

   nga Tini
0432prej Sat Feb 16 2008, 06:52 nga Tini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Pavarėsia e Kosovės mė 17 shkurt

   nga aLbdigital
32463prej Fri Feb 08 2008, 15:08 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Kosova e meriton pavarėsinė

   nga Ma-Origano
5341prej Thu Jan 17 2008, 03:32 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Mos shani Shkupin,por Tiranen

   nga LuNa
0363prej Wed Jan 16 2008, 00:06 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Ēeshtjet lokale nga Malesia

   nga Ma-Origano
14912prej Tue Jan 15 2008, 06:01 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Takimi i shumėpritur me Meyerin

   nga Ma-Origano
6599prej Tue Jan 15 2008, 02:59 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Po bastardohet gjuha shqipe

   nga LuNa
2516prej Mon Jan 14 2008, 23:12 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Hapen solemnisht nė Dinoshė ujėsjellėsi i ri dhe ura e re

   nga Ma-Origano
3358prej Mon Jan 14 2008, 01:59 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Do tė hapet RTV "Malėsia"

   nga Ma-Origano
6438prej Mon Jan 14 2008, 01:56 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit

Temat [50]

  Mbrapsht nė krye

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Moderator : LuNa

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • FoRumaLbdigital FoRumaLbdigital
  • Ngjitės Ngjitės
  • aLbdigital aLbdigital