Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

FoRumaLbdigital & Ngjitės [1]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riNormal  FoRumaLbdigital:  

KRYENGRITJA E KOSOVĖS E VITIT 1910

   nga Tini
2627prej Fri Apr 06 2007, 04:52 nga Tini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Raiffeisen Bank, jemi nė gjendje shumė tė mirė financiare

   nga LuNa
0568prej Mon Dec 01 2008, 03:48 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Kriza financiare ndryshoi botėn

   nga LuNa
0470prej Thu Nov 20 2008, 05:03 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Shqipėria ndėr vendet me ēmime mė tė larta

   nga LuNa
0626prej Thu Nov 20 2008, 05:01 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Ēmimet e larta i pėrzunė turistėt nga Ohėri

   nga LuNa
0503prej Thu Nov 20 2008, 05:00 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Maqedonia paralajmeron per 4 miliarde € investim

   nga LuNa
0338prej Thu Nov 20 2008, 04:59 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

OKB grumbullon 16 miliard dollarė kundėr varfėrisė

   nga LuNa
0336prej Tue Nov 18 2008, 00:18 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Ballkani nė pritje tė krizės

   nga LuNa
0338prej Tue Nov 18 2008, 00:17 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Prodhuesit privat, ēmimi i ri kėrcen nė 9.37 lekė pėr kWh

   nga LuNa
0500prej Tue Nov 18 2008, 00:16 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Obama vendos ekonominė si prioritet

   nga LuNa
0347prej Tue Nov 18 2008, 00:15 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Nafta arrin shifrėn mė tė ulėt gjatė 21 muajve

   nga LuNa
0360prej Tue Nov 18 2008, 00:13 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Gati gjobat, s‘ka para pėr supervizorin

   nga LuNa
0370prej Sat Aug 16 2008, 01:48 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Kufizimet e energjisė, qyteti katėr orė pa drita

   nga LuNa
0445prej Sat Aug 16 2008, 01:42 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Ekonomi!

   nga Ma-Origano
11701prej Sun Jan 13 2008, 11:48 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Biznesi...

   nga Ma-Origano
10530prej Sun Jan 13 2008, 11:43 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Turizmi!

   nga Ma-Origano
71084prej Sun Jan 13 2008, 11:39 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Taksite dhe furgonat, tashme licenca 5-vjecare

   nga Ma-Origano
0447prej Sun Jan 13 2008, 11:36 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

IFC, 20 milione euro kredi per shtepi nga BKT

   nga Ma-Origano
0416prej Sun Jan 13 2008, 11:36 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

2007, fitimet e importuesve te naftes u rriten 40%

   nga Ma-Origano
0346prej Sun Jan 13 2008, 11:35 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Kriza energjetike, Moisiu i kerkon ndihme BE-se

   nga Ma-Origano
0362prej Sun Jan 13 2008, 11:34 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

menyrat per te kuptuar leket edhe eurot e falsifikura

   nga Ma-Origano
0909prej Sun Jan 13 2008, 11:33 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Ligji i buxhetit konsensus si per Presidentin

   nga Ma-Origano
0426prej Sun Jan 13 2008, 11:32 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Investimet

   nga Ma-Origano
3512prej Sun Jan 13 2008, 11:31 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Marredheniet Publike

   nga LuNa
31271prej Sun Jan 13 2008, 09:30 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Emigrantet qe do te hapin Biznes ne Shqiperi s“paguajn taksa

   nga LuNa
0845prej Tue Jan 08 2008, 04:53 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Funksionet e Menaxhimit

   nga LuNa
03793prej Tue Jan 08 2008, 04:47 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Hymni i Kosovės

   nga Tini
1600prej Sat Nov 10 2007, 10:13 nga Ma-Origa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

ADELINA ISMAJLI Vajtim dhe lot per vrasjen e te dashurit

   nga Xixellonja
03916prej Fri Sep 07 2007, 05:00 nga Xixellonja Shiko mesazhin e fundit

Temat [27]

  Mbrapsht nė krye

Moderatorėt : LuNa, ilirjana

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • FoRumaLbdigital FoRumaLbdigital
  • Ngjitės Ngjitės
  • aLbdigital aLbdigital