Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

Temat [0]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Kerkes per access ne irc.shqiponjachat.com

   nga Littleman
2835prej Thu Feb 11 2010, 14:23 nga Littleman Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

dhoma #ndihm udhezon mbi # knaqu dhe mbi forumin tone

   nga Comodo_07
0500prej Thu Sep 17 2009, 09:04 nga Comodo_07 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

ankesa, kerkesa, sugjerime mbi kanalin #knaqu

   nga Comodo_07
0405prej Thu Sep 17 2009, 08:59 nga Comodo_07 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Propozim!

   nga Ma-Origano
2520prej Sun Oct 19 2008, 23:59 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

A ka albdigital ndonje forum me versionin vbulletin?

   nga Ma-Origano
31128prej Sun Oct 19 2008, 08:38 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Kerkes..!!

   nga Ma-Origano
2586prej Fri May 16 2008, 21:55 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Lajmeroj!!!

   nga LuNa
3486prej Tue Feb 05 2008, 07:25 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Pyetje!...,Pergjigje!

   nga Ma-Origano
1407prej Sat Jan 26 2008, 14:46 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Ju Lutem Tini ploteso kerkesen time!

   nga Ma-Origano
3422prej Wed Jan 23 2008, 00:08 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

KuSH MI KA FSHIRE POSTIMET?

   nga Ma-Origano
8488prej Fri Jan 18 2008, 08:50 nga Tini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Nje kerkese!

   nga LuNa
4428prej Sat Jan 12 2008, 06:34 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit

Temat [11]

  Mbrapsht nė krye

Moderator : LuNa

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • FoRumaLbdigital FoRumaLbdigital
  • Ngjitės Ngjitės
  • aLbdigital aLbdigital