Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

Temat [0]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

sms(mesazhe) falas

   nga ilirjana
33517prej Mon Oct 25 2010, 09:37 nga learta Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Bursa per studentet ne Itali

   nga LuNa
1894prej Fri Feb 12 2010, 10:07 nga lavdim Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

DIGITALB

   nga sLimShady
1985prej Mon Jul 14 2008, 11:45 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

BYZHETERI

   nga ilirjana
21490prej Tue Apr 08 2008, 01:34 nga ilirjana Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Studimet ne Britanin e Madhe

   nga LuNa
51313prej Sat Jan 26 2008, 05:49 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Adresa te Universiteteve

   nga LuNa
21998prej Thu Jan 24 2008, 06:32 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Studimet ne Austri

   nga LuNa
11986prej Thu Jan 24 2008, 06:26 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Universiteti Italian.Cfar duhet te aplikoni?

   nga LuNa
2874prej Thu Jan 24 2008, 06:22 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Viza studentore per ne SH.B.A.Cfar duhet te aplikoni?

   nga LuNa
01821prej Thu Jan 24 2008, 06:17 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Studimet ne Gjermani

   nga LuNa
1847prej Thu Jan 24 2008, 06:13 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetNormal   

Ndimeeeeeeeee ...

   nga magifonia123
5557prej Fri Jan 11 2008, 21:35 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohetNormal   

Me Lezo!!

   nga Ma-Origa
3422prej Sun Jan 06 2008, 03:35 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit

Temat [12]

  Mbrapsht nė krye

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • FoRumaLbdigital FoRumaLbdigital
  • Ngjitės Ngjitės
  • aLbdigital aLbdigital