Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

FoRumaLbdigital & Ngjitės [3]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riNormal  FoRumaLbdigital: [ Sondazh ]  

Votoni Faqen (Forumin)

   nga aLbdigital
5860prej Sat Jan 22 2011, 01:56 nga Shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal  FoRumaLbdigital: [ Sondazh ]  

Cila Kėngetare Ju Pelqen Mė Sė Shumti?

   nga Tini
11613prej Sun Jul 13 2008, 11:05 nga sLimShady Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal  FoRumaLbdigital: [ Sondazh ]  

Votoni Pėr Statusin Ardhshem Te Kosoves

   nga Tini
2455prej Sun Nov 04 2007, 01:22 nga Vizitor Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Pse..

   nga Ma-Origano
261220prej Sat Jan 22 2011, 01:58 nga Shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Cila lende eshte me e mira per ju

   nga Ma-Origano
4537prej Tue Jun 17 2008, 20:23 nga Sunset girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Cfare muzike degjoni

   nga Ma-Origano
3504prej Tue Jun 17 2008, 07:18 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal  [ Sondazh ]  

Ēfare Messenger Pėrdorni?

   nga Tini
4512prej Tue Jun 17 2008, 03:46 nga Sunset girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Cka do ti thoni femres neqoftse ajo eshte me ty edhe me dike

   nga Ma-Origano
3458prej Tue Apr 01 2008, 01:22 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

A do te martoheshi me nje grua qe ka fmi me nje tjeter burr

   nga Ma-Origano
5432prej Tue Apr 01 2008, 01:18 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

A do te martoheshi me nje grua te fese tjeter apo djal

   nga Ma-Origano
2418prej Sun Mar 30 2008, 23:16 nga Kejsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Arsenal apo AcMilan do te kaloje ne ligen kampione?

   nga Ma-Origano
1419prej Sat Jan 12 2008, 06:31 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Sa e keni pasur noten ne shkolle ne gjeografi

   nga Ma-Origano
2475prej Tue Jan 08 2008, 08:37 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

A eshte interneti ARMIK I LIBRIT

   nga Ma-Origano
0450prej Sat Jan 05 2008, 06:26 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Sa ju pelqen Albdigital

   nga Ma-Origa
8448prej Fri Nov 09 2007, 02:52 nga Ma-Origa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Votoni dhomen #albdigital

   nga Ma-Origa
2461prej Thu Nov 08 2007, 02:55 nga Ma-Origa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal  [ Sondazh ]  

Tv Kombėtare

   nga aLbdigital
0461prej Sun Sep 16 2007, 01:56 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit

Temat [13]

  Mbrapsht nė krye

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • FoRumaLbdigital FoRumaLbdigital
  • Ngjitės Ngjitės
  • aLbdigital aLbdigital