Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

FoRumaLbdigital & Ngjitės [1]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riNormal  Ngjitės:  

Hartat e Trojeve Shqiptare

   nga aLbdigital
0480prej Mon Apr 02 2007, 14:10 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Formula e Pagėzimit (1462)

   nga Tini
25331prej Fri Nov 19 2010, 23:23 nga Ilia S. Karanxha Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal  [ Sondazh ]  

RROFTĖ ATDHEU!

 [ 1, 2 ] nga Gjakomel
601130prej Fri Jul 31 2009, 11:59 nga bili Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Adem Jashari

   nga Ma-Origano
6868prej Thu Jul 02 2009, 02:32 nga autoktonia Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Ekzekutimi i elitave tė kombit

   nga LuNa
0405prej Thu Nov 27 2008, 01:41 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Errėsirė mbi shtetin e Kosovės

   nga LuNa
0429prej Sat Nov 22 2008, 01:46 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Gjergj Kastrioti Skėnderbeu, kryetrimi i Shqipėrisė

   nga LuNa
0490prej Wed Nov 12 2008, 07:05 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Enver Hoxha

   nga LuNa
0403prej Wed Nov 12 2008, 07:02 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

HISTORI

   nga ilirjana
03808prej Tue Mar 18 2008, 04:19 nga ilirjana Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Deklerata e Pavesise

   nga LuNa
0534prej Mon Feb 18 2008, 05:00 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Si i njoha Nanon dhe Berishėn.

 [ 1, 2 ] nga Ma-Origano
793226prej Sat Jan 26 2008, 07:04 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Mehmet Ali Pasha: Themeluesi i shtetit tė Egjiptit modern

   nga Ma-Origano
5616prej Sat Jan 26 2008, 06:20 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Kritika e veprės sė Aristidh Kolės

   nga Ma-Origano
27685prej Sat Jan 26 2008, 06:18 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Gjergj Kastriot Skėnderbeu

   nga Ma-Origano
321914prej Sat Jan 26 2008, 06:14 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Rrėzimi i diktaturės komuniste sipas shtypit perėndimor

   nga Ma-Origano
21737prej Sat Jan 26 2008, 06:12 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

SHQIPERIA 25 korrik 1940

   nga Ma-Origano
3352prej Thu Jan 17 2008, 07:04 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Iliret..

   nga Ma-Origano
10401prej Thu Jan 17 2008, 07:00 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Mesjeta shqiptare dhe periudha e pushtimit osman

   nga Ma-Origano
9855prej Thu Jan 17 2008, 06:56 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Perandoria Bizantine dhe Kalendari i Mesjetes- kronikografi:

   nga Ma-Origano
102838prej Thu Jan 17 2008, 06:52 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Masakra e Cerrikut

   nga Ma-Origano
9856prej Thu Jan 17 2008, 06:47 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Lidhja e Prizrenit - 10 qershor 1878

   nga Ma-Origano
9582prej Thu Jan 17 2008, 06:44 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Himni Kombetar

   nga Ma-Origano
5461prej Thu Jan 17 2008, 06:38 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Gjergj Kastriot Skėnderbeu

   nga Ma-Origano
107458prej Thu Jan 17 2008, 06:19 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Historia rreth vdekjes sė ish-kryeministrit komunist Mehmet

   nga Ma-Origano
12719prej Thu Jan 17 2008, 05:18 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

E ardhmja demografike e shqiptarėve

   nga Ma-Origano
41544prej Thu Jan 17 2008, 05:08 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Pjetėr Budi: Jeta dhe Veprimtaria letrare dhe patriotike

   nga Tini
01143prej Sat Jan 12 2008, 12:54 nga Tini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Historia e shqiperise

   nga Ma-Origano
14452prej Sat Jan 12 2008, 03:17 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Shtetet Ilire

   nga Ma-Origano
32551prej Sat Jan 12 2008, 02:59 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Mbreteria Dardane

   nga Ma-Origano
8387prej Sat Jan 12 2008, 02:33 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Rilindja Kombetare

   nga Ma-Origano
15434prej Sat Jan 12 2008, 01:51 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Mesjeta shqiptare dhe periudha e pushtimit osman

   nga Ma-Origano
29566prej Sat Jan 12 2008, 01:43 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Kanuni i Leke Dukagjinit

   nga Ma-Origano
21741prej Sat Jan 12 2008, 01:29 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

- Lindja dhe zhvillimi i qyteteve ilire.

   nga Beki
11477prej Sun Jan 06 2008, 08:01 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Historia e Shqiperise

   nga LuNa
1476prej Sun Jan 06 2008, 08:00 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Historia e Malesis

   nga Ma-Origa
7927prej Thu Jan 03 2008, 06:28 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

LIDHJA E PRIZRENIT – ORGANIZATA ME E MADHE KOMBETARE SHQIPTA

   nga Tini
11480prej Sat Dec 22 2007, 02:05 nga Tini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

ILIRIA

   nga aLbdigital
11574prej Sat Dec 22 2007, 02:02 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Gjergj Kastrioti - Skėnderbeu

   nga aLbdigital
3645prej Sat Dec 22 2007, 02:00 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

ARBERIA

   nga LuNa
0459prej Wed Dec 19 2007, 09:32 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

ILIRET

   nga LuNa
0476prej Wed Dec 19 2007, 09:30 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Letersia Moderne

   nga LuNa
0478prej Wed Dec 12 2007, 04:32 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Letersia e Rilindjes

   nga LuNa
0400prej Wed Dec 12 2007, 04:31 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Letersia e Bejtexhinjeve

   nga LuNa
0516prej Wed Dec 12 2007, 04:29 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Letersia e vjeter

   nga LuNa
0447prej Wed Dec 12 2007, 04:28 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Nga Gjuha Shqipe linden gjuhet indoevropiane

   nga LuNa
0886prej Sat Dec 08 2007, 05:42 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Himara dhe historija e ketij qyteti

   nga LuNa
0517prej Sat Dec 08 2007, 05:33 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Gjuha shqipe

   nga LuNa
1501prej Sat Nov 24 2007, 04:05 nga Ma-Origa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Shkronjat e gjuhes shqipe

   nga LuNa
01817prej Fri Nov 16 2007, 05:54 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Gjergj Kastrioti-Skenderbeu

   nga Tini
01028prej Fri Apr 06 2007, 04:34 nga Tini Shiko mesazhin e fundit

Temat [48]

  Mbrapsht nė krye

Moderator : LuNa

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • FoRumaLbdigital FoRumaLbdigital
  • Ngjitės Ngjitės
  • aLbdigital aLbdigital