Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

Shko tek faqja : 1, 2  Next

FoRumaLbdigital & Ngjitės [2]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riNormal  FoRumaLbdigital:  

Disa thenje per jeten lol

   nga Ma-Origano
132722prej Thu Mar 07 2013, 10:52 nga Enigma Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal  Ngjitės:  

Si mendoni ju, a ekziston miqesia midis vajzave dhe djemve?

   nga aLbdigital
151282prej Tue Jul 30 2013, 06:50 nga Borana Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNgjites   

Dashuria ndaj familjes

   nga vera_loqki@live.com
0694prej Wed Mar 20 2013, 11:00 nga vera_loqki@live.com Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

10 atentatet e dėshtuara !!!

   nga Henea
2828prej Tue Nov 02 2010, 19:20 nga Alina008 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

nga krijuesit e ri -Marigona Bellaina

   nga Shaban cakolli
9462prej Mon Oct 19 2009, 03:24 nga Shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

POEZI DASHURIE

   nga ilirjana
141198prej Mon Oct 12 2009, 08:22 nga Shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

A jane keta fjale mga fjalori Gjakovar ?

   nga bili
0877prej Sat Aug 01 2009, 12:43 nga bili Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

nuk e dinit?

   nga Henea
0506prej Wed Jul 15 2009, 03:12 nga Henea Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Dashuri dhe krim!

   nga Henea
0505prej Wed Jul 15 2009, 03:03 nga Henea Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Shum e cuditshme!!!!!!!!!

   nga Henea
1479prej Wed Jul 15 2009, 03:02 nga Henea Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Djaloshi sheh nė terr

   nga Henea
0450prej Wed Jul 15 2009, 02:53 nga Henea Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

46-vjeēarja dhe udhėtimi i ėndrrave

   nga Henea
1407prej Wed Jul 15 2009, 02:40 nga Henea Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

21 Dhjetor 2012 - Ēfarė do tė ndodhė?

   nga Henea
3584prej Wed Jul 15 2009, 02:37 nga Henea Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

E rralle- Qeni, macja dhe miu behen miq te ngushte!

   nga Henea
1588prej Wed Jul 15 2009, 02:30 nga Henea Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Jyoti, 15-vjeēarja 30 cm e gjatė, mė e shkurtra e botės

   nga Henea
1657prej Wed Jul 15 2009, 02:25 nga Henea Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Flokėt 2.6 metra tė gjata

   nga LuNa
14313prej Sun Jul 12 2009, 11:51 nga Malcorja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Miliarderėt pa shkollė

   nga LuNa
0487prej Mon Dec 29 2008, 22:13 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Dėrgohet nė spital me varėsi ndaj lojės Playstation

   nga LuNa
0393prej Sun Nov 23 2008, 05:17 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

7.500 dollarė lihen nė kėpucėt e falura

   nga LuNa
0375prej Sun Nov 23 2008, 05:15 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Rregulla tė arta mbi komunikimin nė ēift

   nga LuNa
0447prej Mon Nov 10 2008, 07:46 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Sulmon burrin pėr shkak tė enėve tė palara

   nga LuNa
0374prej Mon Oct 27 2008, 00:40 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Fjale te urta dhe Aforizma

   nga LuNa
132949prej Sat Aug 02 2008, 09:15 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Disa keshilla per te dashuruarit!

   nga LuNa
0922prej Mon Jul 28 2008, 21:03 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Thenie te mencura

   nga LuNa
710010prej Thu Jun 05 2008, 01:50 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

KANUNI I LEK DUKAGJINIT

   nga ilirjana
31990prej Thu May 15 2008, 07:49 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Aforizma nga OSKAR WILDE

   nga LuNa
0939prej Mon Apr 28 2008, 23:36 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

10 femerat e Famshme,qe u denuan me vdekje

   nga LuNa
0473prej Mon Apr 28 2008, 23:33 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Mbi Emisionin BigBrother ne Shqiperi

   nga Kejsi
11721prej Sun Apr 27 2008, 06:01 nga a1 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Diskutoni pa kufi

   nga LuNa
31623prej Thu Apr 17 2008, 09:03 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Numri i radhes.

   nga Ma-Origa
391377prej Wed Apr 09 2008, 00:30 nga Kejsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Qfar mendoni?

   nga ilirjana
3507prej Sun Apr 06 2008, 20:16 nga Kejsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

SIMBOLE TE ENDERRAVE

   nga ilirjana
77494prej Tue Apr 01 2008, 19:53 nga Kejsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Cka duan femrat

   nga Ma-Origano
6569prej Tue Apr 01 2008, 02:06 nga Kejsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Gjithqka per Dashuri

   nga ilirjana
79999prej Tue Apr 01 2008, 00:48 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Qfar thon ditet e javes?

   nga ilirjana
31711prej Mon Mar 31 2008, 19:54 nga Kejsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Cfar harroni zakonisht kur dilni nga shtepia?

   nga LuNa
17555prej Mon Mar 31 2008, 02:48 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

SHENJAT NE FILXHAN

   nga ilirjana
1510002prej Mon Mar 31 2008, 02:33 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Histori dashurie...me tragjiket qe kam lexuar!

   nga LuNa
4726prej Mon Mar 31 2008, 02:23 nga Kejsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Disa thenje per Dashurine!

   nga LuNa
5834prej Mon Mar 31 2008, 01:41 nga Kejsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

DROGA

   nga ilirjana
2511prej Mon Mar 31 2008, 01:38 nga Kejsi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

A keni shum miqe

   nga Ma-Origano
4423prej Mon Mar 31 2008, 01:30 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

heeeeeeeej a ka njeri ketu apo jo.

   nga Kejsi
5444prej Fri Mar 28 2008, 02:51 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Qfar thon shkronjat e emrit tuaj?

   nga ilirjana
51595prej Fri Mar 28 2008, 02:23 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

10 Arsye pse duhet te qeshim

   nga LuNa
6521prej Fri Mar 28 2008, 02:18 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Te metat e meshkujve!

   nga LuNa
5699prej Fri Mar 28 2008, 02:05 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

A besoni ne dashurin ne shikim te pare???

   nga Ma-Origa
2426prej Fri Mar 28 2008, 01:33 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

MESONI LATINISHT

   nga ilirjana
1995prej Tue Mar 18 2008, 13:11 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

POEZI "LEHT DHE VESHTIR"

   nga ilirjana
0746prej Tue Mar 18 2008, 04:12 nga ilirjana Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

E DREJTA EVROPIANE

   nga ilirjana
05135prej Tue Mar 18 2008, 04:04 nga ilirjana Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Mesoni Gjermanisht

   nga ilirjana
59999prej Mon Feb 25 2008, 02:28 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Testojeni veten.Jeni mendjelehte???

   nga LuNa
1563prej Tue Feb 19 2008, 01:44 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit

Temat [49]

  Mbrapsht nė krye

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Moderatorėt : LuNa, Kejsi, Shqipe

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • FoRumaLbdigital FoRumaLbdigital
  • Ngjitės Ngjitės
  • aLbdigital aLbdigital