Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

FoRumaLbdigital & Ngjitės [2]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riNormal  FoRumaLbdigital:  

Miss Kosova, fiton vendin e tretė te Miss Univers

   nga aLbdigital
0803prej Sun Sep 06 2009, 08:19 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal  FoRumaLbdigital:  

Cili Film Shqiptar j`u Pelqen me Shume!

   nga Xixellonja
11025prej Sat Jan 12 2008, 09:42 nga Xixellonja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Sandra Bullock – aktorja mė e mirė

   nga aLbdigital
0954prej Fri Jan 08 2010, 06:06 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Beyonce dėshiron tė zgjerojė familjen

   nga DiGitaL
0716prej Fri Jul 31 2009, 08:39 nga DiGitaL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Rihanna ne shok pas kerkimfaljes se Brown

   nga DiGitaL
0759prej Fri Jul 31 2009, 08:38 nga DiGitaL Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Jordan planifikon karrierė nė Hollywood

   nga aLbdigital
0732prej Wed Jul 15 2009, 08:41 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

LISTA E FILMAVE SHQIPTARE, LISTA SIPAS RENDIT ALFABETIK TE

   nga bili
299999prej Mon Jul 13 2009, 04:39 nga bili Shiko mesazhin e fundit

Temat [5]

  Mbrapsht nė krye

Moderatorėt : Xixellonja, LuNa, ilirjana

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • FoRumaLbdigital FoRumaLbdigital
  • Ngjitės Ngjitės
  • aLbdigital aLbdigital