Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

FoRumaLbdigital & Ngjitės [1]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i riNormal  Ngjitės:  

Video Clipe Shqiptare

   nga aLbdigital
111375prej Sun Nov 04 2007, 07:06 nga Ma-Origa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

NĖ KUJTESĖ TĖ ATDHETARVE TANĖ

   nga Shaban cakolli
3668prej Mon Oct 19 2009, 03:15 nga Shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Tekste kengesh Gjakovare

 [ 1, 2 ] nga bili
542843prej Thu Aug 20 2009, 01:31 nga bili Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Tekste kengesh Gjakovare

   nga bili
0469prej Wed Aug 19 2009, 06:46 nga bili Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Pėr Vitin e Ri Leonora sjellė tri kėngė tė reja

   nga LuNa
0636prej Mon Dec 29 2008, 22:18 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Diellza: Nuk mė pėlqejnė meshkujt 'joshės'

   nga LuNa
0560prej Sat Dec 06 2008, 02:55 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Pėrfundoi ,,Muaji i Mjaltit" pėr Ermalin

   nga LuNa
0435prej Thu Nov 20 2008, 05:04 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Kėnga e re e Sonit shumė e klikuar nė internet

   nga LuNa
0409prej Mon Nov 10 2008, 07:33 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Kritikohet klipi i Sonit

   nga LuNa
0386prej Wed Nov 05 2008, 11:33 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Vesa Luma me spot dhe kėngė tė re

   nga LuNa
0454prej Wed Nov 05 2008, 11:31 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Genta: Stili im ėshtė stili

   nga LuNa
0516prej Wed Nov 05 2008, 11:30 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Poni gati per nje klip dimerore

   nga LuNa
0367prej Thu Oct 23 2008, 11:45 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Albana Osmani

   nga LuNa
0486prej Thu Oct 23 2008, 11:43 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Big Mama dobesohet:humbet 14 kg

   nga LuNa
0854prej Tue Aug 26 2008, 00:35 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Adelina Ismajli shfaqet e vetme ne plazhet e Ulqinit

   nga LuNa
0647prej Tue Aug 26 2008, 00:28 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Anjeza Shahini perseri ne skene

   nga LuNa
0517prej Tue Aug 26 2008, 00:24 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Altuna Sejdiu sfidon ne Vlore Dj Mollella

   nga LuNa
0402prej Tue Aug 26 2008, 00:16 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Poni thyen heshtjen:Kesaj here vij nuse

   nga LuNa
0422prej Tue Aug 26 2008, 00:11 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Ermali,romance me ish te dashuren e Shpatit

   nga LuNa
0535prej Thu Jul 31 2008, 11:13 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Ciljeta

   nga LuNa
0496prej Thu Jul 31 2008, 11:03 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Rikthehet muzika e pastert shqipe

   nga LuNa
0486prej Sat Jun 28 2008, 09:36 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Besa nė shtator, nė “Golden Star” nė Rumani

   nga Sunset girl
0366prej Tue Jun 17 2008, 02:45 nga Sunset girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Leonora Jakupi-ne rolin e koreografes

   nga LuNa
0383prej Fri Mar 28 2008, 23:36 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

VIP-at qe shpenzojne me shume kohe dhe para ne salle

   nga LuNa
0464prej Mon Mar 24 2008, 01:49 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Shpat Kasapi-adhurues i alkoolit

   nga LuNa
0413prej Mon Mar 24 2008, 01:46 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Nora Istrefi- e vogėl nė moshė, por e madhe artistikisht !

   nga LuNa
1896prej Thu Feb 28 2008, 04:33 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Genta Ismaili vjedh klipin e Jennifer Lopez

   nga LuNa
0477prej Thu Feb 28 2008, 04:30 nga LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Kaltrina Selimi

   nga Ma-Origano
3853prej Fri Jan 18 2008, 01:24 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Muzika klasike shqiptare

   nga Ma-Origano
8808prej Fri Jan 11 2008, 10:23 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Kengetaret Shqiptare Vip

   nga Ma-Origa
3796prej Mon Jan 07 2008, 08:51 nga Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Cka mendoni per grupin rep Tingulli3??

   nga Ma-Origa
4461prej Mon Nov 05 2007, 03:08 nga Ma-Origa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Tekste te kengeve shqip (Elita5)

   nga sLimShady
6962prej Sun Apr 01 2007, 11:22 nga sLimShady Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Tekste te kengeve shqip

   nga sLimShady
43535prej Sun Apr 01 2007, 11:17 nga sLimShady Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Leonora Jakupi

   nga Tini
0510prej Wed Feb 28 2007, 16:21 nga Tini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Genta Ismaili

   nga aLbdigital
1610prej Wed Feb 28 2007, 15:54 nga Tini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Profili Genta Ismajli

   nga Xixellonja
01466prej Tue Feb 13 2007, 03:56 nga Xixellonja Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Adelina Ismajli

   nga Tini
0625prej Mon Feb 12 2007, 05:34 nga Tini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Rovena Stefa

   nga aLbdigital
0492prej Thu Feb 08 2007, 18:41 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Kėngetare Shqiptare

   nga aLbdigital
0607prej Tue Jan 16 2007, 04:47 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riNormal   

Video-Clipe Shqiptare!

   nga aLbdigital
0473prej Tue Jan 16 2007, 04:44 nga aLbdigital Shiko mesazhin e fundit

Temat [39]

  Mbrapsht nė krye

Moderatorėt : Xixellonja, LuNa

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • FoRumaLbdigital FoRumaLbdigital
  • Ngjitės Ngjitės
  • aLbdigital aLbdigital