Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

»

Nėse kjo ėshtė vizita juaj e parė nė Forum, ju Rekomandojmė qė tė vizitoni Pyetėsorin duke klikuar mbi tė. Do t'u duhet qė tė Regjistroheni perpara se tė postoni: klikoni mbi butonin mė lart qė tė filloni Regjistrimin.Dhe Qė tė filloni tė lexoni mesazhet, zgjidhni forumin qė ju pėlqen nga lista mė poshtė. Ju Lutem Regjistrohuni per te pare gjitha Forumet dhe Postimet.

»» Mė Pran Njėri-Tjetrit ««

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

» Prezantoni Veten Nė Forum


Pasi tė Regjistroheni mund tė postoni diēka rreth vetes tuaj kėtu (emrin, mbiemrin, vendbanimin, profesionin etj...

Moderatorėt: LuNa, Shqipe
Rregullat e Forumit
35147si mendoni... a ...
Sat Oct 12 2013, 12:14
beku.star Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Pėrshendetje Dhe Urime


Kėtu mund tė pėrshėndesni dhe uroni njėri-tjetrin, miq, tė afėrm, me raste festash apo gėzime familjare.

Moderatorėt: Xixellonja, LuNa
18132Faliminderim shu...
Sat Jan 22 2011, 01:59
Shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ndihmoni Njeri-Tjetrin


Keni njė pyetje apo problem, kėtu do tė merrni njė pėrgjigje ose zgjidhje. Mos nguroni tė pyesni e kėrkoni ndihmė. Njė pėr tė gjithė e tė gjithė pėr njė.

1238sms(mesazhe) fal...
Mon Oct 25 2010, 09:37
learta Shiko mesazhin e fundit

»» Diskutime Tė Ndryshme ««

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Diskutime Shoqėrore


Shoqeria pa te nuk behet. Diskutime te ndryshme mbi varferine, racizmin dhe shume tema te tjera shoqerore.


Moderatorėt: LuNa, Kejsi, Shqipe
64395Si mendoni ju, a...
Tue Jul 30 2013, 06:50
Borana Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tema tė Lira


Tė gjithe ata te cilet kan deshir te hapin ndonje tem te lire te cilat nuk ndodhen ne Forumin tone.i ftoj te marrin pjese ne ket NenForum dhe mundeni te postoni cfaredo teme qe ju deshironi.

Moderatorėt: Xixellonja, LuNa, Kejsi
75419Cka po beni ne k...
Tue Jul 30 2013, 06:54
Borana Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ēėshtja Kombėtare


Shqipėria etnike; ėndrra e vėrtetė e shqiptarit tė vėrtetė. Nė kėtė forum diskutohet vetėm mbi ēėshtjen tonė kombėtare, rrugėt qė duhet tė ndjekim pėr realizimin e kėsaj ėndrre shekullore.

Moderator: LuNa
84350LABIRINTH
Sun Jul 19 2009, 04:53
Gjakomel Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Albumi Fotografik


Postoni dhe shikoni fotografi tė ndryshme nga trojet shqiptare dhe nga bota.

Moderatorėt: Xixellonja, ilirjana, Kejsi, Shqipe
1852Fotot e antareve...
Tue Jul 15 2008, 08:58
LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Votime Dhe Sondazhe


Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi. Mund edhe tė votoni nė sondazhet e dikujt tjetėr. Ēdo votė ka vlerė dhe vetėm njėherė mund tė votoni.

1694Pse..
Sat Jan 22 2011, 01:58
Shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit

»» Shkenca Dhe Jeta ««

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkenca & Jeta


Nė kėte rubrike keni mundesine tė postoni..,Studime tė pėrgjithshme shkencore duke kaluar prej kohrave tė vjetra e deri me ditėt e sotme.

Moderatorėt: LuNa, ilirjana
3689Angazhimi intele...
Wed Jan 07 2009, 00:17
LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Matematike,Fizike & Astronomi


Teori, arritje probleme fizike,astronomi dhe matematike.Ftojme expertet qe te japin mendimet e tyre!


Moderator: LuNa
33605 vjet nga dergi...
Wed Jan 07 2009, 00:11
LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Filozofi-Psikologji&Sociologji


Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndani mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.


Moderator: LuNa
4589Pse jemi te pafa...
Sat Jan 17 2009, 02:15
lirie Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Mjekesia


Gjithecka rreth mjekesise,Trupi njerezore,zbulimet mjekesore dhe keshilla te ndryshme ,Bimet e vlefshme qe i perdore kjo dege Humane dhe njohjet mbi sherimet e semundjeve


Moderator: LuNa
71142Anestezia
Fri Dec 26 2008, 03:37
LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjeografia, Biologjia & Kimia


Ne ket Forum i ftojme te gjith ata te cilet kan njohuri ne Gjeografia, Biologjia & Kimi tena siedhin gjera shkencore qetu jepet mundesija dhe te tjereve te mesojne ne keto lami.


Moderatorėt: LuNa, Shqipe
4688Piperina rregull...
Wed Jan 07 2009, 00:16
LuNa Shiko mesazhin e fundit

»» Teknologjia Dhe Interneti ««

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Shkarkime-Programe


Me anė tė kėsaje teme mund te ndihmoni njėri-tjetrin me Programe ndryshme software & drive qė mund t'ju mungojnė nė Pc.. Kompujterin tuaj.


Nėn Forum - Mp3 Falas, Filma Shqiptarė Dhe Tė Huaj
95322Linqe per te shk...
Mon Feb 20 2017, 04:01
aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Informatikė & Internet


Gjithcka mbi informatikėn dhe internetin, libra elektronike dhe informacion tė shumėllojshėm. Ekspertėt janė tė ftuar tė ndajnė dijen e tyre me ata qė kanė dėshirė tė mėsojnė sa me shumė nga bota e pafund e informatikės.


231403IOT - Internet o...
Yesterday at 12:48
anila007 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ekonomi & Biznes


Ne kete forum do te gjeni informacione me karakter ekonomik nga ekonomia shqiptare dhe ajo boterore. Studime, statistika dhe informacion te bollshem nga bursat dhe tregjet valutore.


Moderatorėt: LuNa, ilirjana
2865Raiffeisen Bank,...
Mon Dec 01 2008, 03:48
LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

DiGitaLSaT-Tv & Webmasters


Nė Kėte Rubrike keni mundesi te diskutoni dhe postoni pėr Boten Alb-Digjitale dhe atė Boterore nė pėrgjithesi,po ashtu diskutoni,postoni per Alb-Webmaster dhe te Huaj!

1117Satellite TV For...
Mon Jan 14 2008, 10:48
Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Faqe Shqiptare ne Internet


Ne kete Forum jeni te Lire Te prezantoni Faqen Tuaj Te cdo lloji...


821Lojra
Sat Sep 20 2014, 04:32
mafia23 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Msn,Yahoo mIRC etj...


Ketu keni programe Dhe Info pėr MSN Messenger , Yahoo Messenger , mIRC , Paltak , Gmail (Google) dhe chat programet te tjera!


2151Komanda per psyB...
Fri Oct 14 2011, 10:02
TeChnO Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Phone Box & SMS


Kėtu mund tė postoni dhe tė gjeni gjithēka rreth telefonave mobil,aplikacione,themes,lojėra si dhe te dergoni SMS Falas etj...


2859SIM-KARTELA WHAT...
Fri Jan 23 2015, 13:38
aLbdigital Shiko mesazhin e fundit

»» Stafi i Forumit ««

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Moderatoret e Forumit


Ky forum nuk eshte i hapur per publikun. Forumi perdoret nga moderatoret per te komunikuar me njeri tjetrin, me administratoret, dhe anasjelltas.


Moderator: LuNa
1139Kerkes per acces...
Thu Feb 11 2010, 14:23
Littleman Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ankesat tuaja per Stafin e Forumit


Ne ket rubrike ju jepet mundesia qete beni ankese per stafin e forumit nese ju mendoni se jan shkelur te drejtat tuaja ne forum.


12Ankesat e juaja...
Mon Jan 14 2008, 10:46
Ma-Origano Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Temat e Vjetra (Koshi I Forumit)


Ketu do te barten te gjitha temat qe u ka kaluar afati dhe te gjitha temat te cilat mbyllen nga Moderatorėt e Forumit..


Moderator: LuNa
16Shkarko Filma fa...
Thu Apr 10 2008, 13:50
metialba Shiko mesazhin e fundit

»» Arti Dhe Kultura ««

ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Arti Dhe Letersia Shqiptare


Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptar e tė huaj.

Moderatorėt: LuNa, Ma-Origano
37349LETERSIA E VJETĖ...
Sat Jan 16 2010, 04:36
baddd_girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Historia Shqiptare


Diskutoni mbi historinė tonė duke servirur fakte historike qė mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetė ata qė e jetuan njė pjesė tė historisė.

Moderator: LuNa
49496Formula e Pagėzi...
Fri Nov 19 2010, 23:23
Ilia S. Karanxha Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kinematografia Dhe TV


Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj.

Moderatorėt: Xixellonja, LuNa, ilirjana
737Sandra Bullock –...
Fri Jan 08 2010, 06:06
aLbdigital Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Kėngetaret & Muzika Shqiptare


Ky ėshte forumi ku bisedohet per muziken shqipe ne pergjithsi..,Por edhe pėr ate te Huaj.. kengetarė, kengetare, grupe, kenge, ...Tė Cdo lloj muzike shqipe dhe te huaj.

Moderatorėt: Xixellonja, LuNa
40138NĖ KUJTESĖ TĖ AT...
Mon Oct 19 2009, 03:15
Shaban cakolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Muzika e Huaj


Gjithėqka mbi muziken e huaj kėngetare Shkarkime Mp3 , Hite Tekste etj etj...


Moderatorėt: Xixellonja, LuNa, Ma-Origano, ilirjana
3353Amy Winehouse i ...
Mon Dec 29 2008, 22:15
LuNa Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Humor Dhe Barceleta


Grimca humoristike, vjersha pėr tė qeshur, pjesė komedish, barcaleta... Shkurt fare: na bėni tė qeshim!


Moderatorėt: LuNa, Ma-Origano
37367Barcoleta per Bj...
Sat Jan 30 2010, 03:46
baddd_girl Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Sporti Nė Pėrgjithesi


Sporti eshte clirimi nga cdo ankth qe jeta te jep, eshte e vetmja gje qe nje njeri e ben dhe pa u shperblyer se ne fund te dites ai/ajo e kupton qe kjo eshte pjesa e jetes se tij/saj.

Moderator: Ma-Origano
19113Tashetheme ndaj ...
Tue Jul 15 2008, 08:52
LuNa Shiko mesazhin e fundit

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 4633 artikuj

Forumi ka 1400 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri anila007

Kush ėshtė nė linjė

Kush ėshtė nė linjė

1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 20 mė Sat Mar 05 2011, 06:33
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: bambus (39), fcbesia (33), hamide (24), Kameramani (31), MrElViS (28), valoni (42)

Legjenda : [ Anėtaret ][ Administrators ]

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė rejaAsnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i riForumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur