Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » Lista Anėtarėve

Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next 

Find a user or modify list order

Identifikimi
Rendit sipas
Rregulli
Ikona personale - IdentifikimiInteresat:Registration dateVizita funditNumri i postimevePMWebsiti:
 anila00720/01/2018Yesterday at 12:481Dėrgo mesazh privat
avatar aLbdigitalFor ALL!13/01/2007Tue Jan 16 2018, 11:47558Dėrgo mesazh privat
avatar TiniIT,Sporti,Arti,muzika etj!15/01/2007Sat Dec 16 2017, 11:55491Dėrgo mesazh privathttp://www.albdigital.net.ms
 kicha01/12/2016Thu Dec 01 2016, 04:240Dėrgo mesazh privat
avatar Ervin Gjezar11/04/2016Mon Apr 11 2016, 07:550Dėrgo mesazh privat
 emindumani@hotmail.com16/05/2014Tue Mar 08 2016, 07:180Dėrgo mesazh privat
avatar baddd_girl15/01/2010Thu Jan 21 2016, 02:4220Dėrgo mesazh privat
 Zeno19/01/2016Wed Jan 20 2016, 05:080Dėrgo mesazh privat
 anxhela biba17/11/2015Tue Nov 17 2015, 22:250Dėrgo mesazh privat
 Bardhyl Maliqi27/06/2015Sat Jun 27 2015, 00:270Dėrgo mesazh privat
 gezimi31/05/2015Sun May 31 2015, 03:260Dėrgo mesazh privat
 uarda09/03/2015Mon Mar 09 2015, 07:200Dėrgo mesazh privat
 hamit salkurti18/12/2014Thu Dec 18 2014, 06:410Dėrgo mesazh privat
 bebushi17/12/2014Wed Dec 17 2014, 04:250Dėrgo mesazh privat
 Bledina26/11/2014Wed Nov 26 2014, 07:270Dėrgo mesazh privat
 lati_0721/11/2014Fri Nov 21 2014, 23:470Dėrgo mesazh privat
 nazmi12/10/2014Sun Oct 12 2014, 05:310Dėrgo mesazh privat
avatar mafia2320/09/2014Sat Sep 20 2014, 05:321Dėrgo mesazh privat
 mirsad05/08/2014Tue Aug 05 2014, 10:480Dėrgo mesazh privat
 BOSSI-GER19/07/2014Sat Jul 19 2014, 04:270Dėrgo mesazh privat
 alketa nerjovaj23/06/2014Mon Jun 23 2014, 20:330Dėrgo mesazh privat
 hamide15/06/2014Sun Jun 15 2014, 10:120Dėrgo mesazh privat
 ejshan03/06/2014Fri Jun 06 2014, 03:080Dėrgo mesazh privat
 NIKITA CEKA03/06/2014Tue Jun 03 2014, 03:110Dėrgo mesazh privat
 Ditii31/05/2014Sat May 31 2014, 12:280Dėrgo mesazh privat
 Senat31/05/2014Sat May 31 2014, 02:530Dėrgo mesazh privat
 gangsteri20/05/2014Tue May 20 2014, 19:300Dėrgo mesazh privat
 cuki18/05/2014Sun May 18 2014, 07:140Dėrgo mesazh privat
 eneszani717/05/2014Sat May 17 2014, 22:320Dėrgo mesazh privat
avatar grapper10/05/2014Sat May 10 2014, 23:070Dėrgo mesazh privat
 vali_15_@hotmail.com25/04/2014Fri Apr 25 2014, 18:070Dėrgo mesazh privat
 shyqerye19/04/2014Sat Apr 19 2014, 06:070Dėrgo mesazh privat
 kujtim koka11/04/2014Fri Apr 11 2014, 16:230Dėrgo mesazh privat
 isuf07/04/2014Mon Apr 07 2014, 21:230Dėrgo mesazh privat
 remzimuhja26/03/2014Thu Mar 27 2014, 01:470Dėrgo mesazh privat
avatar nderim.hysi24/03/2014Mon Mar 24 2014, 08:550Dėrgo mesazh privat
 ndue23/03/2014Sun Mar 23 2014, 20:330Dėrgo mesazh privat
 kiki19/03/2014Wed Mar 19 2014, 14:220Dėrgo mesazh privat
 joada12/03/2014Wed Mar 12 2014, 09:280Dėrgo mesazh privat
 valdrina raēi09/03/2014Mon Mar 10 2014, 07:090Dėrgo mesazh privat
 kaoni09/03/2014Sun Mar 09 2014, 07:580Dėrgo mesazh privat
 Ilirian Kameri09/03/2014Sun Mar 09 2014, 03:590Dėrgo mesazh privat
 k.revani@yahoo.com08/03/2014Sat Mar 08 2014, 09:540Dėrgo mesazh privat
 visicorleone06/03/2014Thu Mar 06 2014, 23:040Dėrgo mesazh privat
 hirushja19/02/2014Wed Feb 19 2014, 10:510Dėrgo mesazh privat
 mirjana.mita15/02/2014Sat Feb 15 2014, 09:130Dėrgo mesazh privat
 loni90@live.com12/02/2014Wed Feb 12 2014, 11:290Dėrgo mesazh privat
 shemsi11/02/2014Tue Feb 11 2014, 04:370Dėrgo mesazh privat
 meriton06/02/2014Fri Feb 07 2014, 22:240Dėrgo mesazh privat
 algent04/02/2014Tue Feb 04 2014, 00:400Dėrgo mesazh privat

Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Next