Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » Lista Anëtarëve

Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next 

Find a user or modify list order

Identifikimi
Rendit sipas
Rregulli
Ikona personale - IdentifikimiInteresat:Registration dateVizita funditNumri i postimevePMWebsiti:
 leonard lushka13/02/2018Tue Feb 13 2018, 23:510Dërgo mesazh privat
avatar aLbdigitalFor ALL!13/01/2007Sat Feb 03 2018, 23:29559Dërgo mesazh privat
 anila00720/01/2018Sat Jan 20 2018, 12:481Dërgo mesazh privat
avatar TiniIT,Sporti,Arti,muzika etj!15/01/2007Sat Dec 16 2017, 11:55491Dërgo mesazh privathttp://www.albdigital.net.ms
 kicha01/12/2016Thu Dec 01 2016, 04:240Dërgo mesazh privat
avatar Ervin Gjezar11/04/2016Mon Apr 11 2016, 07:550Dërgo mesazh privat
 emindumani@hotmail.com16/05/2014Tue Mar 08 2016, 07:180Dërgo mesazh privat
avatar baddd_girl15/01/2010Thu Jan 21 2016, 02:4220Dërgo mesazh privat
 Zeno19/01/2016Wed Jan 20 2016, 05:080Dërgo mesazh privat
 anxhela biba17/11/2015Tue Nov 17 2015, 22:250Dërgo mesazh privat
 Bardhyl Maliqi27/06/2015Sat Jun 27 2015, 00:270Dërgo mesazh privat
 gezimi31/05/2015Sun May 31 2015, 03:260Dërgo mesazh privat
 uarda09/03/2015Mon Mar 09 2015, 07:200Dërgo mesazh privat
 hamit salkurti18/12/2014Thu Dec 18 2014, 06:410Dërgo mesazh privat
 bebushi17/12/2014Wed Dec 17 2014, 04:250Dërgo mesazh privat
 Bledina26/11/2014Wed Nov 26 2014, 07:270Dërgo mesazh privat
 lati_0721/11/2014Fri Nov 21 2014, 23:470Dërgo mesazh privat
 nazmi12/10/2014Sun Oct 12 2014, 05:310Dërgo mesazh privat
avatar mafia2320/09/2014Sat Sep 20 2014, 05:321Dërgo mesazh privat
 mirsad05/08/2014Tue Aug 05 2014, 10:480Dërgo mesazh privat
 BOSSI-GER19/07/2014Sat Jul 19 2014, 04:270Dërgo mesazh privat
 alketa nerjovaj23/06/2014Mon Jun 23 2014, 20:330Dërgo mesazh privat
 hamide15/06/2014Sun Jun 15 2014, 10:120Dërgo mesazh privat
 ejshan03/06/2014Fri Jun 06 2014, 03:080Dërgo mesazh privat
 NIKITA CEKA03/06/2014Tue Jun 03 2014, 03:110Dërgo mesazh privat
 Ditii31/05/2014Sat May 31 2014, 12:280Dërgo mesazh privat
 Senat31/05/2014Sat May 31 2014, 02:530Dërgo mesazh privat
 gangsteri20/05/2014Tue May 20 2014, 19:300Dërgo mesazh privat
 cuki18/05/2014Sun May 18 2014, 07:140Dërgo mesazh privat
 eneszani717/05/2014Sat May 17 2014, 22:320Dërgo mesazh privat
avatar grapper10/05/2014Sat May 10 2014, 23:070Dërgo mesazh privat
 vali_15_@hotmail.com25/04/2014Fri Apr 25 2014, 18:070Dërgo mesazh privat
 shyqerye19/04/2014Sat Apr 19 2014, 06:070Dërgo mesazh privat
 kujtim koka11/04/2014Fri Apr 11 2014, 16:230Dërgo mesazh privat
 isuf07/04/2014Mon Apr 07 2014, 21:230Dërgo mesazh privat
 remzimuhja26/03/2014Thu Mar 27 2014, 01:470Dërgo mesazh privat
avatar nderim.hysi24/03/2014Mon Mar 24 2014, 08:550Dërgo mesazh privat
 ndue23/03/2014Sun Mar 23 2014, 20:330Dërgo mesazh privat
 kiki19/03/2014Wed Mar 19 2014, 14:220Dërgo mesazh privat
 joada12/03/2014Wed Mar 12 2014, 09:280Dërgo mesazh privat
 valdrina raçi09/03/2014Mon Mar 10 2014, 07:090Dërgo mesazh privat
 kaoni09/03/2014Sun Mar 09 2014, 07:580Dërgo mesazh privat
 Ilirian Kameri09/03/2014Sun Mar 09 2014, 03:590Dërgo mesazh privat
 k.revani@yahoo.com08/03/2014Sat Mar 08 2014, 09:540Dërgo mesazh privat
 visicorleone06/03/2014Thu Mar 06 2014, 23:040Dërgo mesazh privat
 hirushja19/02/2014Wed Feb 19 2014, 10:510Dërgo mesazh privat
 mirjana.mita15/02/2014Sat Feb 15 2014, 09:130Dërgo mesazh privat
 loni90@live.com12/02/2014Wed Feb 12 2014, 11:290Dërgo mesazh privat
 shemsi11/02/2014Tue Feb 11 2014, 04:370Dërgo mesazh privat
 meriton06/02/2014Fri Feb 07 2014, 22:240Dërgo mesazh privat

Shko tek faqja : 1, 2, 3 ... 15 ... 29  Next