Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Ēfarė ėshtė Portali

Ēfarė ėshtė Portali

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Ēfarė ėshtė Portali prej Tue Jan 16 2007, 05:43

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Portalet janė faqe qė mirėmbahen nga Wiipedianėt, tė cilat fillimisht shėrbejne si faqe hyrėse nė Enciklopedi. Ato bėjnė prezantimin pėrmbledhės tė artikujve kryesorė tė njė lloji temash qė i pėrkasin njė fushe specifike. Faqet e portaleve aktualizohen rregullisht nga mirėmbajtėsit e tyre, tė cilėt i janė kushtėzuar njė projekti tė veēantė. Sigurisht qė portalet kėrkojnė njė angazhim tė vazhdueshem nga ana e tė interesuarve apo redaktuesve me njohuri tė thella nė fushat pėrkatėse, pa ndihmėn e tė cilėve kėto portale nuk mund tė zhvillohen mė tej. Nė rast se juve ju tėrheq ndonjė portal aktual ose dhe i ri, lajmėrohuni si redaktues nė listėn e portaleve tė mėposhtme. Nė kėtė liste janė nėnrenditur tė gjitha portalet aktuale tė krijuara deri tani, pėr informacione mė tė hollėsishme shihni dhe kėtu.

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi