Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Tema tė Lira » Shtiret si i verber 40 vjet,per shkak te pensionit invalidor

Shtiret si i verber 40 vjet,per shkak te pensionit invalidor

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Italiani shtatėdhjetėvjeēar, i cili 40 vjet ėshtė shtirur se ėshtė i verbėr pėr tė marrė pensionin invalidor, ėshtė kapur duke vozitur automjetin e tij, kanė njoftuar mediat italiane.
Shefi i policisė nė qytetin Spezia nė veri tė Italisė, Massimo Giaramita ka thėnė se policėt gjatė kontrollit rutinor kanė ndalur “njė person shumė nervoz”, pas sė cilės i kanė kontrolluar regjistrin e tij tė shėndetėsisė dhe janė habitur kur kanė parė se nė tė shkruhet se ai ėshtė 100 pėr qind i verbėr.
I arrestuari nga ish punėdhėnėsit e tij gjatė 40 vjetėve tė fundit ka marr pensionin invalidor dhe beneficione tjera.Edituar pėr herė tė fundit nga LuNa nė Wed Apr 02 2008, 03:45, edituar 1 herė gjithsej


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Hahahahahahahaha i papame xhaja, hajde hajde c'behet

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi