Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Msn,Yahoo mIRC etj... » Si Me Mar Foto n`display ne MSN!

Si Me Mar Foto n`display ne MSN!

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Si Me Mar Foto n`display ne MSN! prej Sun Feb 18 2007, 22:10

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Si Me Marre Foto n`display ne MSN dikujt!

Nese deshironi ti vjedhni ( Shoqes-Shokit ) tuaj veproni keshtu:
Skoni tastatur lexon PRINT SCRN SYS RQ klikoni dhe ju e fotografoni ter siperfaqen e deskopit tuaj shkon paint EDIT PAST ose mundesh edhe me tastatur CTRL ju del aty shkoni nalt qe ion 2 rubrika klikon njo si katror shkon te foto e rethekon edhe ja bon COPY TU pastaj don me rujt p.sh
Deskop edhe tani e ki weq foton
Ja edhe linkun me pas ma te kjart shkarko foton

Kliko --->
http://www.speedyshare.com/315441210.html <---


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi