Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Msn,Yahoo mIRC etj... » Kur Jeni Regjistru Nė Hotmail (MSN)

Kur Jeni Regjistru Nė Hotmail (MSN)

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Kur Jeni Regjistru Nė Hotmail (MSN) prej Sun Feb 18 2007, 22:15

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Qe Nje Link qe ta dini kur jeni regjistru ne hotmail, d.m.th e dini sakte daten kur keni hap per here te pare Emailin tuaj.

Cito:
https://login.live.com/login.srf?wa=...033&id=3 8936
Dhe shkruane e-mailin dhe passwordin edhe del data kur e keni hap emailin..


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi