Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Tema tė Lira » REALIZIMI I NJE ENDERRE

REALIZIMI I NJE ENDERRE

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal REALIZIMI I NJE ENDERRE prej Tue Mar 18 2008, 04:24

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
SA LARG DO TE SHKOJE PER TE REALIZU NJE DESHIR,NJE ENDERR TENDEN NE JET

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

2Normal Re: REALIZIMI I NJE ENDERRE prej Tue Mar 18 2008, 04:26

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
PJESA E DYT E KETI FILMI SHIKONI

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

3Normal Re: REALIZIMI I NJE ENDERRE prej Tue Mar 18 2008, 12:29

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
nice Adelina,,,,,
nuk thone kot qe "jetoi enderrat,,mos bej qe jeta te te kthehet ne enderr "


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi