Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » Pėrshendetje Dhe Urime » Per shumė motė Pashket

Per shumė motė Pashket

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Per shumė motė Pashket prej Sun Mar 23 2008, 11:11

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Per shumė motė Pashket

Urojm gjithe Shqipetarve (te Krishter) ane e man botes qe nodhen GEZUAR PER SHUM MOTE PASHKET
Ti harojme dhe ti largojm urrejtjen ndaj njeri-tjerit,xhelozin ndaj njeri-tjetrit, hakmarrjen ndaj njeri-tjetrit., Falni sikurse qe vet Shelbuesi yne fali shum ater edhe ne sadopak keto dit ti kujtom mundimet e tij dhe te jemi zemergjer dhe te dim te falim njeri tjetrin " GEZUAR E PER SHUM MOTE PASHKET" paqe,harmoni,dashuri dhe lumturi ne zemrat cdo Shqiptari!

Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Per shumė motė Pashket prej Sun Mar 23 2008, 11:19

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Uroj Nga Zemra Gjithė Besimtarėve Festen e Pashkėve ,Gėzuar Dhe Pėr Shumė Mote.
Le ti festojmė edhe kėto Pashk si shumė Pashk tjera se bashku,Tani ne KOSOVEN E PAVARUR pa dallime fetare,krahinore .

Le tė mbreteron paqja edhe lumturia nė mes nesh!

.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

3Normal Re: Per shumė motė Pashket prej Mon Mar 24 2008, 00:55

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
urimit i bashkangjitem dhe une
gezuar per shume mote


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi