Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Muzika e Huaj » Jennifer Lopez braktis skenen per pak kohe

Jennifer Lopez braktis skenen per pak kohe

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Jennifer Lopez braktis skenen per pak kohe prej Mon Mar 24 2008, 01:51

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Jennifer Lopez ėshtė shprehur se dėshiron tė braktisė skenėn pėr pak kohė. Gjatė njė interviste, ylli i muzikės ka thėnė se pas lindjes, ndoshta edhe mund ta braktisė punėn e saj. Kėngėtarja, sipas thashethemeve pritet tė sjellė nė jetė dy binjakė, dhe nuk dėshiron tė jetė njė nėnė qė punon, ndėrsa me idenė pėr t’u larguar nga bota e show-biz ka thėnė:”Nuk e di, ndoshta mund tė jetė e vėrtetė qė do ta braktis skenėn.
Jeta ime ka qenė e programuar pėr shumė kohė”. Jennifer gjithashtu ka shpjeguar se e ka mbajtur shtatzėninė e saj tė fshehtė pėr mjaft kohė, pasi si ajo edhe bashkėshorti Marc Anthony, dėshironin ta gėzonin kėtė eksperiencė vetė.
Burimi: Gazeta Shqiptare


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Xixellonja

avatar
Moderator/e
Moderator/e


Revista “People” shfaq fotografinė e parė tė Jennifer Lopez-t me binjakėt e saj


Njė muaj pas lindjes sė binjakėve tė saj, aktorja, kėngėtarja dhe disenjatorja Jennifer Lopez ka pozuar pėr revistėn amerikane “People”. Revista ka paguar njė shumė prej 6 milionė dollarėsh pėr tė drejtėn ekskluzive tė fotografive tė para tė vajzės sė vogėl Emme dhe djalit Max. Prindėrit e rinj Jennifer Lopez dhe Mark Anthony kanė deklaruar se lindja e binjakėve ėshtė momenti mė magjik i jetės sė tyre


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi