Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Humor Dhe Barceleta » Shijo Jeten ne kete menyre :

Shijo Jeten ne kete menyre :

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Shijo Jeten ne kete menyre : prej Tue Mar 25 2008, 08:09

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
1.NJERIU LIND I LODHUR DHE JETON VETEM PER TE PUSHUAR..
2.DUAJ KREVATIN TEND SI VETEN TENDE...
3.PUSHO DITEN,QE TE MUND TE FLESH NATEN...
4.MOS PUNO-PUNA TE MBYT...
5.NESE E SHE DIKE QE PUSHON-NDIHMOI...
6.PUNO SA ME PAK QE MUNDESH-E ATE QE MUNDESH KALOJE TE TJETRI...
7.NE QEJFIN ESHT SHPETIMI-NGA PUSHIMI ENDE KUSH SKA VDEKUR....
8.PUNA SJELL SEMUNDJE-MOS VDIS I RI...
9.NESE RASTESISHT DESHIRON TE PUNOSH-ULU,PRIT,DO TA SHOHESH QE DO TE KALOJ....
10.NESE SHE QE HAJN DHE PIJN-AFROHU,E NESE SHE QE PUNOJN-LARGOHU TE MOS PENGOSH...


Asnjehere mos qendro ne kembe kur mund te ulesh dhe kurre mos qendro ulur kur mund te shtrihesh.


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Shijo Jeten ne kete menyre : prej Tue Mar 25 2008, 08:19

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
lol! lol! shume te qelluara kto fjale!


cheers


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi