Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Humor Dhe Barceleta » Fjale te urta humoristike :)

Fjale te urta humoristike :)

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Fjale te urta humoristike :) prej Tue Mar 25 2008, 08:14

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Une shikoj punen tende, ti sheh punen time, gjithsekush sheh punen e tjetrit

Kush i hap varrin tjetrit, punon ke varrezat

Ekzistojne shume arsye per divorc, por kryesori eshte martesa.

Femijet ne ndenjesen e pare krijojne aksidente. Aksidentet ne ndenjesen e pare krijojne femije


8 marsi eshte dita e grave. 9 marsi eshte dita e clirimit.

Kush qesh i fundit - mendon me ngadale

Puna eshte e Shenjte, keshtu qe mos e prek me dore

Ne shqiptaret o duam lek pa punu, ose punojme pa lek

Ai qė tė rreh, ėshtė mė i fortė!

Kalit tė falur nuk i shikohet dėshmia e penalitetit!

Qentė le tė lehin, ti futja vrapit

Fshati qė duket, ka drita!Edituar pėr herė tė fundit nga LuNa nė Wed Apr 02 2008, 03:40, edituar 1 herė gjithsej


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Fjale te urta humoristike :) prej Tue Mar 25 2008, 08:20

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Kur te ndjesh nevoje per te punuar...ulu pusho deri sa te kaloje deshira

Qetesohu, nuk ka vdek kush nga pushimi, ah..ne pune dhe mund te vritesh

Mos harro, puna eshte shendet.Keshtu qe leri te semuret te merren me pune


Mendja e shėndoshė do kokė tė madhe!

Feja e shqiptarit ėshtė pasuria!


Nuk ėshtė rroba qė e bėn priftin, por ėshtė prifti qė bėn ēunat e lagjes!


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Fjale te urta humoristike :) prej Tue Mar 25 2008, 08:21

aLbdigital

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
LuNa shkruajti:Une shikoj punen tende, ti sheh punen time, gjithsekush sheh punen e tjetrit

Kush i hap varrin tjetrit, punon ke varrezat

Ekzistojne shume arsye per divorc, por kryesori eshte martesa.

Femijet ne ndenjesen e pare krijojne aksidente. Aksidentet ne ndenjesen e pare krijojne femije


8 marsi eshte dita e grave. 9 marsi eshte dita e clirimit.

Kush qesh i fundit - mendon me ngadale

Puna eshte e Shenjte, keshtu qe mos e prek me dore

Ne shqiptaret o duam lek pa punu, ose punojme pa lek

Ai qė tė rreh, ėshtė mė i fortė!

Kalit tė falur nuk i shikohet dėshmia e penalitetit!

Qentė le tė lehin, ti futja vrapit

Fshati qė duket, ka drita!


shume te qelluara keto fjale LuNa ju flm!


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit

4Normal Re: Fjale te urta humoristike :) prej Tue Mar 25 2008, 08:24

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Ne Shqipri me shpejt te mberrin PIZZA se POLIZIA

Pse te hyjme ne jete... kur nga aty askush ska dal i gjalle.

Trimi i mirė ta ēan ballin!

Trimi i mirė me shoqe shumė!

I jep dorėn, tė merr orėn!

Qyli ėshtė nėna e tė gjitha tė kėqijave, por si nėnė duhet


respektuar!

Shoku i mirė njihet nga lekėt!

Guri i rėndė ėshtė pėr themele


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

5Normal Re: Fjale te urta humoristike :) prej Mon Mar 31 2008, 02:50

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
A E DINI SE SI I THON RRUSHIT KUR HYN NE KAD... KADRRUSH

E KASAPI KUR SHKON NE HENE....KASAPHONE

KASTRAVECIT TURQISHT I THON ..JESHIL DAJAK
AIROPLANEIT RUQISHT I THON LEZET HAVA
RROSHLLAVE I THON TUQISHT SAKATHONE
ZOGUT TURQISHT I THON...TUBO BYLBYL Smile

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

6Normal Re: Fjale te urta humoristike :) prej Mon Mar 31 2008, 03:03

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
MissAdelina shkruajti:A E DINI SE SI I THON RRUSHIT KUR HYN NE KAD... KADRRUSH

E KASAPI KUR SHKON NE HENE....KASAPHONE

KASTRAVECIT TURQISHT I THON ..JESHIL DAJAK
AIROPLANEIT RUQISHT I THON LEZET HAVA
RROSHLLAVE I THON TUQISHT SAKATHONE
ZOGUT TURQISHT I THON...TUBO BYLBYL Smile

[img:7574]http://www.cokollata.com/forum/Smileys/classic/yahoo_very_happy[1].gif[/img:7574][img:7574]http://www.cokollata.com/forum/Smileys/classic/yahoo_very_happy[1].gif[/img:7574][img:7574]http://www.cokollata.com/forum/Smileys/classic/yahoo_very_happy[1].gif[/img:7574]
dhe keto m“i mesove moj dreq [img:7574]http://www.cokollata.com/forum/Smileys/classic/yahoo_very_happy[1].gif[/img:7574]


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

7Normal Re: Fjale te urta humoristike :) prej Tue Apr 01 2008, 07:29

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
hhahahah do te bej me te dijeshme luna kalo bukur kuss

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

8Normal Re: Fjale te urta humoristike :) prej Wed Apr 02 2008, 03:38

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
thnx MISS


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

9Normal Re: Fjale te urta humoristike :) prej Wed Jul 15 2009, 03:23

Henea


Antar/e
Antar/e
Mendja e shėndoshė do kokė tė madhe!

Shiko profilin e anėtarit

10Normal Re: Fjale te urta humoristike :) prej Wed Jul 15 2009, 03:24

Henea


Antar/e
Antar/e
Kush mbjellė grur sot, han petlla mot

Shiko profilin e anėtarit

11Normal Re: Fjale te urta humoristike :) prej Wed Jul 15 2009, 03:26

Henea


Antar/e
Antar/e
Pune pune nate e dite qe te shohim pakez drite. eh te ishte Naimi
vete ta provonte turnin e trete... hahahahhahahahahah

Shiko profilin e anėtarit

12Normal Re: Fjale te urta humoristike :) prej Wed Jul 15 2009, 03:27

Henea


Antar/e
Antar/e
-Indiferenca e burrit e largon gruan drejt marrezise

Shiko profilin e anėtarit

13Normal Re: Fjale te urta humoristike :) prej Wed Jul 15 2009, 03:28

Henea


Antar/e
Antar/e
Bota sot eshte mbushur plot me gra virtuoze,t'I njohesh ato eshte si te
mbarosh nje shkolle te mesme

Shiko profilin e anėtarit

14Normal Re: Fjale te urta humoristike :) prej Wed Jul 15 2009, 03:29

Henea


Antar/e
Antar/e
Mos kerko kurre te kuptosh nje grua.Grate jane figura,kurse burrat jane
probleme

Shiko profilin e anėtarit

15Normal Re: Fjale te urta humoristike :) prej Wed Jul 15 2009, 03:32

Henea


Antar/e
Antar/e
Ndryshimi midis I nje gruaje te vecante dhe i nje gruaje te zakonshme
eshte I njejte me ate qe dallon nje burre te shendetshem nga nje burre te
semure

Shiko profilin e anėtarit

16Normal Re: Fjale te urta humoristike :) prej Wed Jul 15 2009, 03:33

Henea


Antar/e
Antar/e
Kush mund te mburret se e njeh gruan?

Shiko profilin e anėtarit

17Normal Re: Fjale te urta humoristike :) prej Wed Jul 15 2009, 03:36

Henea


Antar/e
Antar/e
Ndryshimi midis I nje gruaje te vecante dhe i nje gruaje te zakonshme
eshte I njejte me ate qe dallon nje burre te shendetshem nga nje burre te
semure

Shiko profilin e anėtarit

18Normal Re: Fjale te urta humoristike :) prej Wed Jul 15 2009, 11:45

Gjakomel

avatar
Antar/e
Antar/e
A bon me dashte dy vete nji njeri - une duaj ty, e ti duaje veten.Wink lol!

Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi