Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » » Prezantoni Veten Nė Forum » Pershendetje te gjitheve

Pershendetje te gjitheve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Pershendetje te gjitheve prej Thu Mar 27 2008, 01:05

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Pershendetje te gjithe forumistave.!
Une jam kejsi nga tirana 26 vjec.
Hyra ne kete forum sepse me thene te drejten e kam debulese popullin shkodran I love you , shpresoj tia kaloj kendshem ketu me ju.

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

2Normal Re: Pershendetje te gjitheve prej Thu Mar 27 2008, 04:41

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Mirseerdhe Kjesi!
argetim te kendshem mes neshForumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Pershendetje te gjitheve prej Thu Mar 27 2008, 07:28

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Kejsi shkruajti:Pershendetje te gjithe forumistave.!
Une jam kejsi nga tirana 26 vjec.
Hyra ne kete forum sepse me thene te drejten e kam debulese popullin shkodran I love you , shpresoj tia kaloj kendshem ketu me ju.
Pershendetje Kejsi gjithashtu dhe Mire se vini nė mesin tonė
Stafi Albdigital.NET
ju Dėshiron Ēaste Sa Mė Tė Kėndshme!


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

4Normal Re: Pershendetje te gjitheve prej Thu Mar 27 2008, 08:51

Xixellonja

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pershendetje Kejsi , mire se ke ardh deshiroj argetim te kendshem!
,

Shiko profilin e anėtarit

5Normal Re: Pershendetje te gjitheve prej Thu Mar 27 2008, 20:42

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Faleminderit per mikepritjen tuaj luna, tini suzigirl edhe une ashtu shpresoj, tia koloj mire.

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

6Normal Re: Pershendetje te gjitheve prej Thu Mar 27 2008, 20:45

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Luna faleminderit per trendafilat dhe cokollatat,eeemmmmm sa te embla qenken, une ngordh per cokollata me embeltove qe tani.

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

7Normal Re: Pershendetje te gjitheve prej Fri Mar 28 2008, 01:08

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
kejsi,kete shijen e cokollatave e kam dhe une fiksim Smile

Wink
ja,per sot mjaftojne,po erdhe neser te jap tjera


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi