Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Të Ndryshme «« » Diskutime Shoqërore » heeeeeeeej a ka njeri ketu apo jo.

heeeeeeeej a ka njeri ketu apo jo.

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal heeeeeeeej a ka njeri ketu apo jo. prej Thu Mar 27 2008, 23:58

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Nuk po e kuptoj a ka njeri gjate paradites ketu ?
Si vetem po me duket vetja ketu Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad , ku jeni futur. diiiiiiiilni pra. Shocked Shocked Shocked

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

2Normal Re: heeeeeeeej a ka njeri ketu apo jo. prej Fri Mar 28 2008, 01:29

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
lol! lol! lol!

ja moj ja,ketu jemi,por para dite pak me te zene,,,kush ne pune kush ne shkolle e keshtu me radhe Smile

kejsi,po ti rri moj dhe vetem,ja dhe celsin ta lejm rri bo qejf,se vime ne kush me vone e kush me heret

te pershendes,ja nje embelsire,se i ke qejf
ja dhe nje
tjeter send ca te mungon?? ti vetem fol,se te sjellim gjithecka ne,jemi mikpritsa,e sidomos per njerez si ty


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

3Normal Re: heeeeeeeej a ka njeri ketu apo jo. prej Fri Mar 28 2008, 02:30

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
hahahahhahaha tani qe me dhe celesin cokollatat dhe cajin ohohohohohooooo po shtrihem pak ketu une e po bej nje dore lloqe Very Happy

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

4Normal Re: heeeeeeeej a ka njeri ketu apo jo. prej Fri Mar 28 2008, 02:37

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
boj qejf ti,lum si ty ,por mua qe me duhet te iki ne fakultet tani
shpresoj te te gjej kur te kthehem Smile

po te duash,mund te te porosis dhe nje Pizza
dhe kur te vij,dalim per nje


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

5Normal Re: heeeeeeeej a ka njeri ketu apo jo. prej Fri Mar 28 2008, 02:46

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Mire zemer shko ne fakultet ti se keshtu ka lezet duhet te mesosh moj mos shko kot te besh lloqe andej mire.
Mua deri ne 4 me ke ketu pastaj iki une e vi neser.
Nese nuk me gjen ketu kalofsh mire mbasditen dhe te dergoj nje pucc puccccc dhe neser do mi tregosh ku ti gjej keto figurat qe ke ti apo jo ? se nuk i gjejjjjjjjjjjjjjjjj doooooooooooooooot.
Puccccccccccccccccc

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

6Normal Re: heeeeeeeej a ka njeri ketu apo jo. prej Fri Mar 28 2008, 02:51

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e

jo moj,nuk bej lloqe une,nuk jam tip i tille,jam tip ca serioz

te uroj nje pasdite te kendshme

gjithe te mirat


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi