Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Kėngetaret & Muzika Shqiptare » Leonora Jakupi-ne rolin e koreografes

Leonora Jakupi-ne rolin e koreografes

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Leonora Jakupi-ne rolin e koreografes prej Fri Mar 28 2008, 23:36

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Sa herė shfaqet nė skenė, gjithmonė fiton simpatinė e publikut tė gjerė dhe kėtė efekt e krijon jo vetėm kėnga me tė cilėn paraqitet nė njė festival, por edhe performanca dhe look-u. Kėshtu ka ndodhur edhe kėtė radhė me Leonora Jakupin, kėngėtaren kosovare qė zgjodhi tė konkurrojė nė kėtė aktivitet muzikor me kėngėn “Njė herė nė jetė”. Njė rėndėsi tė veēantė, Leonora i kushtoi edhe koreografisė, ku nė skenė shoqėrohej nga disa balerinė, ndėrsa kėngėn e niste duke u shfaqur pasi ishte fshehur prapa tyre. Ka qenė mjaft aktive pas kuintave, duke i udhėzuar balerinėt tek momentet qė ajo kishte nevojė tė ndalej dhe ta sqaronin mė mirė nė lėvizjet qė do tė pėrdorte. Dhe mesa u vu re, ēdo gjė shkoi pėr mrekulli.Burimi: Gazeta Shqiptare


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi