Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Të Ndryshme «« » Tema të Lira » 100 femerat me te bukura te 2007-tes

100 femerat me te bukura te 2007-tes

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal 100 femerat me te bukura te 2007-tes prej Sat Mar 29 2008, 00:15

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
01) Jessica Alba - aktore
02) Katharine McPhee - kengetare
03) Scarlett Johansson - aktore
04) Gisele Bündchen - modele
05) Alessandra Ambrosio - modele
06) Jessica Biel - aktore
07) Adriana Lima - modele
08) Angelina Jolie - aktore
09) Keira Knightley - aktore
10) Marisa Miller - modele
11) Maria Sharapova - teniste
12) Mayra Veronica - kengetare
13) Kate Beckinsale - aktore
14) Jennifer Love Hewitt - aktore
15) Jessica Simpson - kengetare/aktore
16) Halle Berry - aktore
17) Elisha Cuthbert - aktore
18) Salma Hayek - aktore
19) Eva Longoria - aktore
20) Erica Durance -aktore
21) Christina Aguilera - kengetare
22) Carmen Electra - aktore
23) Vida Guerra - aktore
24) Mandy Moore - aktore
25) Beyoncé Knowles - kengetare/aktore
26) Eva Mendes - aktore
27) Alyssa Milano - aktore
28) Shakira - kengetare
29) Leeann Tweeden - aktore
30) Charlize Theron - aktore
31) Natalie Portman - aktore
32) Katherine Heigl - aktore
33) Brooke Burke - aktore
34) Rachel McAdams -aktore
35) Evangeline Lilly - aktore
36) Jennifer Aniston - aktore
37) Jenna Jameson - aktore
38) Penelope Cruz - aktore
39) Hilary Duff - kengetare/aktore
40) Jennifer Lopez - kengetare/aktore
41) Lindsay Lohan - aktore
42) Jenny McCarthy - aktore
43) Torrie Wilson - wrestler
44) Fergie - kengetare
45) Mariah Carey - kengetare
46) Heidi Klum - modele/aktore
47) Kristin Kreuk - aktore
48) Kristin Cavallari - aktore
49) Reese Witherspoon - aktore
50) Jaime Pressly - modele/aktore
51) Morgan Webb - aktore
52) Lucy Liu - aktore
53) Jennifer Garner - aktore
54) Sarah Michelle Gellar - aktore
55) Vanessa Marcil - aktore
56) Shania Twain - kengetare
57) Petra Nemcova - modele
58) Gwen Stefani - kengetare
59) Tera Patrick - modele
60) Keeley Hazell - aktore
61) Anne Hathaway - aktore
62) Cameron Diaz - aktore
63) Tricia Helfer - aktore
64) Pamela Anderson - aktore
65) Megan Fox - aktore66) Kate Bosworth - aktore
67) Paris Hilton - kengetare/modele/aktore
68) Catherine Zeta-Jones - aktore
69) Kari Byron - prezantuese
70) Elizabeth Hurley - modele
71) Kate Walsh - aktore
72) Nicole Kidman - aktore
73) Teri Hatcher - aktore
74) Amanda Beard - modele
75) Olivia Wilde - aktore
76) Beth Ostrosky - modele/aktore
77) Victoria Silvstedt - modele/aktore
78) Amy Smart - modele/aktore
79) Amanda Bynes - aktore
80) Lacey Chabert - aktore
81) Ana Beatriz Barros - modele
82) Heather Graham - aktore
83) Uma Thurman - aktore
84) Natalie Gulbis - golfiste
85) Danica Patrick - modella
86) Josie Maran - modele/aktore
87) Sienna Miller - aktore
88) Rachel Bilson - aktore
89) Sophia Bush - aktore
90) Kate Hudson - aktore
91) Faith Hill - kengetare
92) Rachelle Leah - modele
93) Naomi Watts - aktore
94) Mischa Barton - aktore
95) Kristanna Loken - aktore
96) Kelly Clarkson - kengetare
97) Christina Milian - kengetare/aktore
98) Denise Richards - aktore
99) Kelly Ripa - prezantuese/aktore
100) Ali Larter - aktore


Burimi: Zemer Shqiptare


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

2Normal Re: 100 femerat me te bukura te 2007-tes prej Tue Apr 01 2008, 20:11

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi