Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Tema tė Lira » LEXIMI SYVE

LEXIMI SYVE

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal LEXIMI SYVE prej Sun Mar 30 2008, 08:43

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

2Normal Re: LEXIMI SYVE prej Mon Mar 31 2008, 02:53

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
nice adelina


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: LEXIMI SYVE prej Tue Apr 01 2008, 20:04

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Oooooooooooooo une nuk i marr vesh keto leximet e shenjave
Ku je moj adelina te mi shpjegosh pak se jam e trashe une ne keto gjerat e fatit

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi