Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Tema tė Lira » LEXIMI FYTYRES

LEXIMI FYTYRES

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal LEXIMI FYTYRES prej Sun Mar 30 2008, 08:47

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

2Normal Re: LEXIMI FYTYRES prej Sun Mar 30 2008, 08:56

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
Tiparet me te rendesishme te fytyres jan 5 :veshet,vetullat,syt,hunda dhe goja.

Ato tregojn per mundesit e personit qe tee c(leviz) ne jete.TIPARET EFEKTIVESHET MUNDESIT E JETES

VETULLAT FAM, EMER

SYT INTELIGJENC

HUNDA PASURI

GOJA KARAKTER,GATISHMERI

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

3Normal Re: LEXIMI FYTYRES prej Sun Mar 30 2008, 09:00

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
Edhe 7 tipare tjera te fytyres:balli,pjesa poshtme e syrit,mollezat,nofulla,mjekra dhe lugu ne mes te hundes dhe gojes tregon qe mund te forcohej apo kufizohej potencialet.

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

4Normal Re: LEXIMI FYTYRES prej Mon Mar 31 2008, 02:51

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
moj,ku i gjen keto sende interesante


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi