Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Tema tė Lira » LEXIMI DORES

LEXIMI DORES

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal LEXIMI DORES prej Sun Mar 30 2008, 08:49

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore


cyclops

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

2Normal Re: LEXIMI DORES prej Mon Mar 31 2008, 02:52

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: LEXIMI DORES prej Fri Jan 21 2011, 07:17

Ca eshte kjo..? Per cfare sherben leximi i dores.?
Mund te ma sqaroj dikush nga ju..?

Shiko profilin e anėtarit

4Normal Re: LEXIMI DORES prej Fri Jan 21 2011, 08:17

po ta lexoja,do te mund te thoja diq

Shiko profilin e anėtarit

5Normal Re: LEXIMI DORES prej Sat Jan 22 2011, 00:00

Atehere kush nga Ju di te beje leximin e dores.?

Shiko profilin e anėtarit

6Normal Re: LEXIMI DORES prej Sat Jan 22 2011, 01:53

une,une vetem duhet te kem prane te lexoj doren

Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi