Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Më Pran Njëri-Tjetrit «« » Përshendetje Dhe Urime » MIREMENGJES;MIREDITA;MIREMBREMA;MIRULEXOFSHIM!

MIREMENGJES;MIREDITA;MIREMBREMA;MIRULEXOFSHIM!

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 2]

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
ne kete teme do keni mundesine te na pershendetni sa here qe te hyni ne forum

Miremengjesi te gjitheve Razz atyre qe jane online dhe atyre qe do vine me vone.
Si u zgjuat sot ? Shocked Une shume pergjumesh jam akoma.
Kalofshi mire. Razz

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
kejsiiiii,o moj,se une jam zgjuar qemoti,100 pune kam bere deri tani

ty te uroj nje pasdite sa me te bukur


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
kete teme te hapur nga Kejsi,e modifikova per te pat mundesine te pershendesim kur te hyme ne forum dhe kur te largohemi


po largohem nga forumi,duke ju deshiruar cdo te mire lexohemi serish


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Lunaaaaaaaaa erdha mi erdha miremengjesiiiiiiiiiiiiiiiii. Nje per ty luna edhe nje per tyedhe une qenoti jam zgjuar por kisha nje mal me pune, pastaj sot eshte dhe dita e rrenave, [img:9c20]http://www.cokollata.com/forum/Smileys/classic/yahoo_very_happy[1].gif[/img:9c20] dhe duhet ti benim ca mashtrime ketej, hahahahahaha me ka nisur dita mbare sot, shpresoj te njejten gje per te gjithe ju.
per ato qe jane online.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/epershendetje Kejsi si te kam ty sot?

moj,me kan genjyer mua sot dhe e pata ndermend,por harrova sot..... eh,nuk genjehem shpejt,po se di sot si me doli nga mendja

me ka nis dita keq mua,po per hajr dalt,ndoshta deri vone rregullohet Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Hahahaha Luna, mos u merzit se nuk ka gje edhe kur te genjejne e lezetshme eshte, te vjen te qeshesh me shume se kur i genjen te tjeret. Very Happy

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Kejsi shkruajti:Hahahaha Luna, mos u merzit se nuk ka gje edhe kur te genjejne e lezetshme eshte, te vjen te qeshesh me shume se kur i genjen te tjeret. Very Happy

kejsi,me erdhi zort ne fillim,se aty e mbaja mendjen,thash,mos me genjen ndonje po nuk e di ne ate moment si me doli mendesh
me gjeten ne momentin optimal koleget dhe e hongra une e shkreta Razz


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Kejsi,te pershendes dhe te deshiroj nje pasdite te bukur

ika une njehere,se mos mbetem vone si dje Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Luna ia kalofsh mire zemer, flasim neser, nje per ty.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Miremengjesiiiiiiiiiiiiiii si u zgjuat sot ?
Dite sa me te mbare per te gjithe.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
hello kejsi
e moj shejtane ti,nje te ngrite per gote Smile

ja,se te shoqeroj une Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Miremengjeeeeeeeeeeeeeeeessss. O sa pergjumesh jam sot.
Une po pi nje kafe po pati njeri ketej verdalle le te vi ta pime bashke kafen.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
kejsi,une erdha,por ti paske ik Smile

hajt,se po e pi shpejt e shpejt nje dhe po ik Smile e vij me vone perseri Wink


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Me sa shoh po e ik une e hajde ti, hajde une e ik ti.
Me sa duket paska qene e thene ta pime kafen vetem sot.
Luna per ty.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Heeeeeeeeeejj Miremengjesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Si jeni zgjuar sot, oooooooo une jam gjithe nerva.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
mroma
o kejsi,mire qe nuk erdha sot para dite,se paske qene me nerva,e kushedi me kishte kap ndoj Razz

kejsi,xhan te kam,,,,,pse moj gerryn kot nervin

ec t´i fusin nga nje e te kalon nervoza


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Miremengjesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii cfare behet ketej, si jeni zgjuar sot. Razz
A jeni mire te gjithe ? Razz
Nese ka njeri ketej hajde me shoqeroni te pime nga nje kafe ose nga nje filxhan caj .
O luna ku je mi, hajde ta dredhim nga nje duhan bashke moj se na ka marre malli.
Njeper te gjithe.!

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
kejsi,degjova qe me thirre dhe erdha kendej,por ja qe ti me paske ikur Smile

te pershendes


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
O luna erdha erdha ketu jam.!

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Heeeeeeeeeeej Miremengjeeeeeeeeeees, erdha une
si u zgjuat sot ?
Une per vete sot jam ohohohohohohooooooooooo

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Miredita dhe pershendetje
lum si ty kejsi qe je se une per vete jam

per ato qe jan ketu dhe per ato qe do vin me vone


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Une tani erdha, keto cokollatat jane edhe per mua ? oooooohohoo cdo kenaqemhajde Luna hajde se pjesen time do ta ndaj me ty une, te pime dhe nga nje , hajde mos u vono mire.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
mroma juve qe do vini pas meje,mjesi juve qe do vini neser para dite,se pas dite vij vete Smile

Kejsi,te pershendes nga zemra dhe te uroj nje miremnegjes te kendshem


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Miremengjesi, te gjitheve erdha dhe une sot bashke me nje tufe me lule per te gjithe ato qe do jen online.

Ps: Faleminderit Luna, te uroj dhe une ty nje dite te mbare sot.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Mireditaaaaaaaaaa ja ku redha edhe sot, me vrap kam ardhur, si jeni zgjuar sot ? hajdeni te pime nga nje kafe ose nga nje filxhan caj bashke.

Lunaaaaaaaaaaaaaa ku je ? hajde se po te pres me kenge sot

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
hallo, kejsi ! erdha une

ec t´i fusim nji dore muhabet


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Miredita te gjitheve , si keni qene ?
Uroj tia kaloni mire pjesen e mbetur te dites.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pershendetje!
Kejsi,uroj dhe per ty nje fundjave te bukur


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Heeeej si jeni ju ketej ? erdha une, e di qe kam bere ca mungesa, po hajdeni ta dredhim nga nje duhan bashke, hajdeni ketu po ju pres, mos u vononi.
Lunaaaaaaaaaaaaa miremengjes zemer je ketej apo jo ?

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Kejsi,moj xhan,sa per pak me paske ik


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Heeeeeeeeej si keni qene keto dite, une pak e zene.
Ju uroj nje dite te mbare te gjitheve.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
hello people ,ju pershendes!

kejsi,mendova qe vetem une e zene kam qene koheve te fundit,por ja qe paska qe me shoqerojne Smile
shpresoj te kesh kaluar dhe t´ja kalosh sa me mire


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit
Mirmrama

Shiko profilin e anëtarit http://atdheuyne.forumi.biz

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Mroma a1,te uroj mirseardhje


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Sunset girl

avatar
Moderator/e
Moderator/e
mirmbrama

Shiko profilin e anëtarit

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit
Mirmroma o popull Very Happy

Shiko profilin e anëtarit http://albdigital.forums1.net/
Mroma again Very Happy

Shiko profilin e anëtarit http://albdigital.forums1.net/

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
mjesi atyre qe tani jan zgjuar


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit
MIrdita Smile

Shiko profilin e anëtarit http://albdigital.forums1.net/

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 2]

Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi