Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Mė Pran Njėri-Tjetrit «« » Pėrshendetje Dhe Urime » MIREMENGJES;MIREDITA;MIREMBREMA;MIRULEXOFSHIM!

MIREMENGJES;MIREDITA;MIREMBREMA;MIRULEXOFSHIM!

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 2 e 2]

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
First topic message reminder :

ne kete teme do keni mundesine te na pershendetni sa here qe te hyni ne forum

Miremengjesi te gjitheve Razz atyre qe jane online dhe atyre qe do vine me vone.
Si u zgjuat sot ? Shocked Une shume pergjumesh jam akoma.
Kalofshi mire. Razz

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Perhendetje per te gjithe antaret Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit
O mirese te gjeta Gjakove .  

Shiko profilin e anėtarit

Malcorja


Antar/e
Antar/e
Miresejugjeta erdha dhe une
pershendetje gjithve

Shiko profilin e anėtarit

Henea


Antar/e
Antar/e
Pershendetje arita dhe une, shpresoj tia kalojme sa me mire!

Shiko profilin e anėtarit

Shqipe

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Mirdita gjithve!

Shiko profilin e anėtarit
Pershendetje erdha dhe une, shpesoj bashke do ja kalojme mire .
Perpara Gjakova.

Shiko profilin e anėtarit

Gjakomel

avatar
Antar/e
Antar/e
perpara 5-she!

Shiko profilin e anėtarit
Hahahahaha 5 ME 1.

Shiko profilin e anėtarit

Gjakomel

avatar
Antar/e
Antar/e
ahahaaa me mire 1 e forte se 5 miza

Shiko profilin e anėtarit

Henea


Antar/e
Antar/e
Gjakomel shkruajti:ahahaaa me mire 1 e forte se 5 miza

po pra ma mire nje e forte se 5 miza, mizat jane shum te keqija hane edhe m.....!

Shiko profilin e anėtarit

Gjakomel

avatar
Antar/e
Antar/e
Henea shkruajti:
Gjakomel shkruajti:ahahaaa me mire 1 e forte se 5 miza

po pra ma mire nje e forte se 5 miza, mizat jane shum te keqija hane edhe m.....!


Ti nuk qenke ne rregull! Vet fillove me miza e mbaji!

Shiko profilin e anėtarit
pershendetje te gjitheve

Shiko profilin e anėtarit
Pershendetje dhe nga une per gjithe Juve

Shiko profilin e anėtarit
edhe nga une Very Happy

Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 2 e 2]

Shko tek faqja : Previous  1, 2

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi