Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Të Ndryshme «« » Diskutime Shoqërore » Diskutoni pa kufi

Diskutoni pa kufi

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Diskutoni pa kufi prej Mon Mar 31 2008, 02:40

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ne kete teme ju mundesohet te bisedoni pa kufi dhe pa pas kujdes qe do te dilnit nga tema
diskutim te mbare


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

2Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Mon Mar 31 2008, 02:41

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
per ju online nga nje


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

4Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Mon Mar 31 2008, 02:46

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e


ketu mund te besh rremuje

edhe filxhanat leri pa lare

ketu ke,ha pi e rri dhe lexo gazeten Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

5Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Mon Mar 31 2008, 02:53

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
mire mos ki merak se do rri rehat te thashe qe do ulem kembekryq e do bej c'te me vi per mbare, po ti do shkosh ne fakultet moj cfare po ben akoma ketu ?

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

6Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Mon Mar 31 2008, 02:58

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
ahahahahahahhah
me pelqen moj,me shume ketu me ty se sa andej Smile

do shkoj xhan,ja dhe 5 min kam kohe
ne ora 15:15 kam nje proseminar,,,e kam vetem 10 min fakultetin larg

flasim neser,se dhe ty t´u be koha per te ik
te deshiroj nje pasdite relaksuese
mirulexofshim !


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

7Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Mon Mar 31 2008, 03:01

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Ia kalofshi mire te gjithe sa jeni, kudo jeni, mire u takofshim neser
Nje puthje per te gjithe .

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

8Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Tue Apr 01 2008, 00:02

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
kejsi,meqe je online,po te pyes ty ....sot si dite e genjeshtrave,te genjyen apo genjeve ndonje Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

9Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Tue Apr 01 2008, 00:18

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Jo jo LUna nuk me genjyen dot kurse une poooooooooooooo

Ps: mirese erdhe Luna, po te prisja

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

10Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Tue Apr 01 2008, 00:41

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
flm,dhe une per ate erdha

une cdo vit kam genjyer nga nje,kete vit Sad asgje hic Smile

isha ne stres ne ate moment dhe nuk pata kohen te mendoj se mund te ishte dhe genjeshter
pastaj,ishte aq mire e pergatitur,saqe nuk munda t´a dalloj

me kan derguar ne zyre te profesorit......e habita dhe ate kur hyra mbrenda,i them,me keni kerkuar Z.Prof
thote Profi:
Jo! ndoshta dikush tjeter
i them:
Jo,ju me keni kerkuar sepse detyra qe kam bere nuk eshte ne rregull
ma kthen:
si ka mundesi te jete detyra jo ne rregull,kur une ende nuk e kam te kontrolluar fletoren e protokollit tend

atehere me erdhi ne mendje se ca kishin bere ato me mua u befshin kembe e koke ato
me pas,ja filluam te qeshures,por ne fillim u bera pak nervoz


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

11Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Tue Apr 01 2008, 02:03

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Hahahahaha moj luna, une ia kam bere babit tim dicka te tille, edhe sot me vjen per te qeshur.
U zgjova ne mengjes dhe i thashe qe e kishte marre nje shok ne telefon dhe se po e priste ne nje lokal, ai u nis pa u menduar dy here, dhe as ne telefon nuk e mori, kishte shkuar deri te lokali, dhe kur u kthye une nuk dija ku te futesha, dhe nuk me linin as te qeshurat qe te pakten ti kerkoja te falur.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

12Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Wed Apr 02 2008, 02:44

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Kejsi shkruajti:Hahahahaha moj luna, une ia kam bere babit tim dicka te tille, edhe sot me vjen per te qeshur.
U zgjova ne mengjes dhe i thashe qe e kishte marre nje shok ne telefon dhe se po e priste ne nje lokal, ai u nis pa u menduar dy here, dhe as ne telefon nuk e mori, kishte shkuar deri te lokali, dhe kur u kthye une nuk dija ku te futesha, dhe nuk me linin as te qeshurat qe te pakten ti kerkoja te falur.


nejse,eshte nje here ne vit,per ate dhe do falim ne qe genjehemi nga ju disa Razz


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

13Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Wed Apr 02 2008, 19:41

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Luna tani si thua ti, a kalohet dita e rrenave pa genjyer nje cike ? he si thua ti ? aty eshte lezeti hahahahahhahaha

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

14Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Thu Apr 03 2008, 00:24

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
O luna kam nje sinjal aq te dobet sot qe ma hoqi trurin fare mi ka bere nervat tel mi ka bere

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

15Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Fri Apr 04 2008, 08:50

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Kejsi shkruajti:O luna kam nje sinjal aq te dobet sot qe ma hoqi trurin fare mi ka bere nervat tel mi ka bere

kejsi,po kur linja eshte e dobet,atehere eshte normale andej nga ju lol!

do ishte abnormale,sikur te ishte e fuqishme ......dhe ti,duhet te jesh mesuar mo me kete linje dhe mos me shemto sensin e bukur te humorit tend me trishtim


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

16Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Sun Apr 06 2008, 20:12

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Jo moj jo, ose te pakten une sinjalin e kam goxha te mire dhe nuk kam probleme, sepse ma mundeson vendi ku punoj, dhe kur me ndodh qe ka ndonje problem acarohem dhe e mbyll fare hahahaha keshtu me ndodhi dhe te premten.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

17Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Mon Apr 07 2008, 00:38

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
aahahahahah,e paske mire ti Smile
po t´u merzit ne pune,thuaj qe nuk ben linja e internetit dhe mbathja ne shpi


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

18Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Mon Apr 07 2008, 02:22

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Ehe ke te drejte ashtu do ia bej [img:e0d5]http://www.cokollata.com/forum/Smileys/classic/yahoo_very_happy[1].gif[/img:e0d5] sa mire ë
Cfare behet ketej moj luna, cfare behet ndonje gje e bukur ?
Ti si je ? na te te jap nje

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

19Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Mon Apr 07 2008, 07:29

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
flm per
te rikthej

ja moj kejsi,ca don te behet kendej,,,une vij e ti iken,une iki ti atehere vjen


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

20Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Mon Apr 07 2008, 21:44

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Nuk ka problem Luna jo, rendesi ka qe jemi ketej verdalle te dyja apo jo hahahaha

Kur te vish me vone do kthejme nga nje gote mire.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

21Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Mon Apr 07 2008, 23:56

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

22Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Tue Apr 08 2008, 01:31

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Heeeeeeeeee e paske kthyer vetem me sa shoh eeeeeeeeeeee nuk me prite mua eeeeeeeeeeeee .
Hahahahahahahahaaaaa

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

23Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Tue Apr 08 2008, 07:35

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
kejsi,te dija qe do vish,do te prisja me kenaqesi

por,me duheshte te iki dhe ne Fakult.

te pershendes perzemersisht,te respektoj,sepse je unike dhe e dashur ,,,,,,,nje lule per ty,sepse je vertet trendafil i forumitForumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

24Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Wed Apr 09 2008, 00:43

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Ooooo Luna po me llaston me duket, kujdes se mesohem keq une pastaj

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

25Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Wed Apr 09 2008, 22:12

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Luna ku je moj vajze, qe nuk qenke bere e gjalle hajde moj hajde te lozim pak bashke.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

26Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Thu Apr 10 2008, 03:18

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
erdha moj,por ti paske ik

kur me ke thirre,nuk te kam degjuar,se kam pas kufjet [img:61ce]http://www.cokollata.com/forum/Smileys/classic/yahoo_very_happy[1].gif[/img:61ce]


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

27Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Thu Apr 10 2008, 23:19

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Hahahaha po hiqi ndonje here ato kufjet moj hiqi, c'na ben keshtu.
Se mos ke shkuar dhe ne fakultet me kufje moj

Kur te vish ketu me bej nje ze te embeltohemi pak ne te dyja me nga nje cope mire ?

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

28Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Fri Apr 11 2008, 21:37

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
erdha une rrofsh per embelsiren


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

29Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Sun Apr 13 2008, 23:01

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Po ku je moj vajze, asnjehere nuk puqemi te dyja ne ketu

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

30Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Mon Apr 14 2008, 02:50

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
puc kejsin qe nuk rastisim te dyja ne te njejten kohe


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

31Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Wed Apr 16 2008, 22:44

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
O luna ku je moj vajze nuk paske ardhur as ti me sa duket ketej
PO te pres te pime nga nje caj bashke mire.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

32Normal Re: Diskutoni pa kufi prej Thu Apr 17 2008, 09:03

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
pershendetje te perzemerta per ty kejsi
jam pak ca e zene ne fakultet me punen praktike,per ate nuk jam duk kendej e andej Smile


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi