Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Të Ndryshme «« » Diskutime Shoqërore » Mbi Emisionin BigBrother ne Shqiperi

Mbi Emisionin BigBrother ne Shqiperi

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Mbi Emisionin BigBrother ne Shqiperi prej Tue Apr 01 2008, 02:43

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Cfare mendimi keni per emisionin BigBrother qe po transmetohet ne shqiperi ?
Jepni mendimin tuaj.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

2Normal Re: Mbi Emisionin BigBrother ne Shqiperi prej Wed Apr 02 2008, 03:17

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
e kam ndjekur vetem nje epizode qe u dha gjate dites,per jeten e tyre mbrenda ne nje shpi,ishte mjaft interesant

nuk e di se kush do fitoje....mua me ra ne sy nje Olsi,kishte nje lool mjaft modern...nuk e di kush do fitoje,sepse ne te tille emisione fiton ai qe s´ta pret mendja,por shpresoj te fitoj ai qe e meriton


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

3Normal Re: Mbi Emisionin BigBrother ne Shqiperi prej Wed Apr 02 2008, 19:35

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Ehhhhhhhh luna per mua do benin mire tia jepnin atij qe eshte nga fshati, ai eshte i vetmi qe eshte i paster aty brenda, qe deri tani ka treguar ate karakterin e tij ashtu pak fshataresk por eshte vetvetja, per mua ato te tjeret te pakten pjesa me e mire jane te degjeneruar.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

4Normal Re: Mbi Emisionin BigBrother ne Shqiperi prej Wed Apr 02 2008, 22:44

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
kush eshte moj nga fshati? me spjego pak,se une nuk i njoh.....

me pelqejne njerezit qe pasqyrojne origjinalitetin,pamvaresisht a eshte fshatar apo qytetar....me pelqen cdo here thjeshtesia e nje personi.....


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

5Normal Re: Mbi Emisionin BigBrother ne Shqiperi prej Thu Apr 03 2008, 00:18

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Luna eshte ai djali me emrin Astriti ose shkurt titi, te betohem qe ato te tjeret ma heqin trurit duke treguar vetem banalitete aty brenda, e di per cfare me vjen keq me shume ? se eshte nje emision qe jepet edhe pertej kufinjeve tona, dhe na del nami pastaj per mos me keq, nuk eshte gjithe rinia shqipetare si ato jo per kete me vjen keq, ka njerez te edukuar dhe me norma sa te duash.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

6Normal Re: Mbi Emisionin BigBrother ne Shqiperi prej Fri Apr 04 2008, 08:59

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
po,pse i mbani moj ato plehra aty?
mos i votoni ato mbeturinat.....

me sa di une,ato i votonin shikuesit dhe ai i cili kishte me pak vota duhej te dilte,apo?


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

7Normal Re: Mbi Emisionin BigBrother ne Shqiperi prej Sun Apr 06 2008, 19:56

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Eh luna po kush i voton moj as nuk me bie mendja, i voton shoqeria e tyre, ate pune bejne cdo dite.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

8Normal Re: Mbi Emisionin BigBrother ne Shqiperi prej Mon Apr 07 2008, 07:31

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
dhe sa dite kan kandidatet mbrenda te rrine?
apo,si shkon atje....me sa e kuptova une,duhet te mbetet nje ne fund si fitues dhe ka dicka per shperblim,apo?


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

9Normal Re: Mbi Emisionin BigBrother ne Shqiperi prej Mon Apr 07 2008, 21:06

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
6 jave ka qe ka filluar ky show, nuk e di me saktesi dhe sa jave mbeten, jane 12 banore aktualisht ne shtepi, te cilet jave per jave kandidojne banoret qe nuk i duan me ne shtepi dhe pas ketyre nominimeve voton publiku, per personin qe do dale jashte ne fund te javes, fituesi merr 50 000 euro ne fund.

Disa foto te banoreve aktual.

ILDA ASTRITI


JULINDA ARBERI


NAJADA ( nocja ) OLSI

INA ROMINA


SHKELQIMI BESARTA NGA KOSOVA


POLI MARDIOLA


KETO JANE KONKURENTET E NOMINUAR PER KETE JAVE

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

10Normal Re: Mbi Emisionin BigBrother ne Shqiperi prej Mon Apr 07 2008, 23:59

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
une do kisha nxjerre astritin Razz
me duket ca antipatik


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

11Normal Re: Mbi Emisionin BigBrother ne Shqiperi prej Tue Apr 08 2008, 01:23

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Jo jo ai eshte djale i mire Luna ka te tjere qe nuk durohen qe duhet te dalin para tij, mua do
me pelqente ta fitonte Arberi.

Eshte xhentil, jashte mase i edukuar, ka nje menyre shume te kendshme ne komunikim apo debate, ky po ia vlen ta fitoje, pergezoj familjen e tij per edukaten qe i kane dhene ketij djali.
Kesaj rradhe eshte nominuar nga banoret e tjere vetem me nje pretekst, " nuk hapet shume " por e kane zbukuruar pak ate qe duhet te thonin ne realitet, qe ai nuk e degjeneron situaten aty brenda dhe te tjereve kjo gje nuk i shkon per shtat.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

12Normal Re: Mbi Emisionin BigBrother ne Shqiperi prej Sun Apr 27 2008, 06:01

Kohet e fundit ska interes fare.

Shiko profilin e anëtarit http://atdheuyne.forumi.biz

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi