Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Teknologjia Dhe Interneti «« » Informatikė & Internet » Roboti Kinez ne forme te Syrit

Roboti Kinez ne forme te Syrit

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Roboti Kinez ne forme te Syrit prej Wed Feb 21 2007, 06:57

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Roboti i quditshem kinez ne forme te syrit


Roboti i quditshem kinez ne forme te syrit ``Muu Socia 3.0`` i krijuar
nga ``ATR/Systec Akazawa`` Aktivizohet me te degjuar Zerin ose te folurit e personit te caktuar ose madje edhe me te pare nje fytyre te caktuar.
Ciklopi CYBER eshte dizajnuar te sherbej si nje thyes i akullit
ndermjet mjekeve dhe pacienteve.
Perveq kapaciteteve teknike te lartpermendura , ky robot permban nje Veqori qesharake: Nese dikush vendos doren perpara tij , Roboti ben Panik


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Posto temė tė re  Pėrgjigju temės

Drejtat e ktij Forumit:
Ju mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi