Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Tema tė Lira » Ja kush eshte PARIS HILTON

Ja kush eshte PARIS HILTON

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Ja kush eshte PARIS HILTON prej Wed Apr 02 2008, 23:24

LuNa

Moderator/e
Moderator/e
Pas mbarimit te mremjes EMMY Awards Paris Hilton ishte kaq esell sa filloi ngjitet si nje majmun pas kangjellave te portes se hekurt te shtepise se nje prej miqve te saj.

Pra,Paris Hilton u be dhe majmun

Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Ja kush eshte PARIS HILTON prej Wed Apr 02 2008, 23:27

LuNa

Moderator/e
Moderator/e
Paris Hilton, protagonistja e titujve kryesore te gazetave me te famshme del serish ne pah me nje lajm te ri. P. H. mesohet se se fundmi ka hedhur ne gjyq kompanine e famshme te kartolinave Hallmark. Paris i ka paditur me akuzen e shperdorimit te figures se saj per qellime tregtare dhe cenimin e jetes private.
Ne padine e paraqitur nga zonjusha Hilton, 26 vjece, pohohet se kompania ka vendosur nje foto te zj. Hilton tek imazhi i nje kamarjereje te shfaqur ne kartoline e cila eshte duke i sherber nje zoterie e shoqeruar me dialogun: “Mos e prek! Eshte e nxehte!- C’fare eshte e nxehte?- Kjo eshte e nxehte!’’
Hallmark ka pohuar se kompania hedh nje veshtrim satirik mbi median, thashethemnajen qe vjen prej saj, figurat publike, perfshire ketu dhe Paris Hilton. Hallmark nuk pranon te kete cenuar ndonje prej te drejtave te Paris Hilton.
Hmmmmmm Paris Hilton preokupohet per shperdorim imazhi??? Ok ne te kuptojme qe nuk eshte ndonje kenaqesi e vecante te shohesh veten ne nje pozicion aq qesharak por hajt mo, mos e bej kaq te madhe ke pare dhe me keq!!!hi hi hi hi.

Forumi aLbdigital

3Normal Re: Ja kush eshte PARIS HILTON prej Wed Apr 02 2008, 23:32

LuNa

Moderator/e
Moderator/e
A mund te konsiderohet Paris H. e rritur??

E pata pak te veshtire ne fakt te shkruaja per kete artikull, e pata te veshtire te fokusohesha. Kjo per arsye sepse nuk mundja ti besoja atyre qe po lexoja. Paris Hilton ka programuar te beje nje udhetim per ne Rwanda per ti sjelle ndihmese ketij vendi te varfer. Udhetimi do te ndodhe ne nentor dhe Paris e ka konfirmuar kete ne revisten E!Online si dhe ka folur per planet e ketij udhetimi.
Arsyen qe e nxiti te ndermarre kete udhetim Paris hilton e pershkroi me keto fjale:
“ Sa shume varferi dhe mjerim ka ne ate vend!Une mendoj se nese une do te shkoje atje, kjo do te sjelle vemendjen mbi ata njerez dhe do ti shtyje njerezit te mendojne se si mund ti ndihmojne. Une dua te vizitoje shume vende ku varferia dhe problemet e te miturve perbejne nje ceshtje madhore. Une e kuptoj se sa mire do te jete per ta qe une te shkoje atje dhe te terheq sadopak vemendjen mbi keta njerez qe po vuajne.
Kurse per sa i perket ceshtjeve te mjedisit ajo komenton;
“Sapo kam blere nje shtepi te re ne Beverly Hills dhe kam ndermend ta kthej ne nje mjedish te gjelber dhe per kete do te jap kontributin tim personal”

Forumi aLbdigital

4Normal Re: Ja kush eshte PARIS HILTON prej Sat May 03 2008, 12:11

Mfalni po qfar budalle jom ton noten isha rrutullu ne krevat me to Very Happy

Shiko profilin e anėtarit http://albdigital.forums1.net/

Sponsored content

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi