Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Të Ndryshme «« » Tema të Lira » MARTESA

MARTESA

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal MARTESA prej Fri Apr 04 2008, 00:24

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
TREGONI DIQKA PER MARTESEN SE QFAR DINI,SE QKA SJELL FAT E QKA NUK SJELL FAT NE MARTES.

E DIM NJE FJLA TE VJETER

SOMETHING OLD,SOMTHING NEW,SOMETHING BORROED SOMETHING BLUE.
DIQKA TE VJETER,DIQKA TE RE,DIQKA TE HUAZUAR,DIQKA BLU DUHET TE KEMI KUR MARTOHEMI.

DHE FUSTANIN E BARDH NUK DUHET TA SHEH DHENDRRI DERI DITEN E MARTESES.
Smile
FEEL FREE TO SHARE
NDIHUNI TE LIR TE DISKUTONI

Shiko profilin e anëtarit http://www.albdigital.realbb.net/

2Normal Re: MARTESA prej Fri Apr 04 2008, 08:39

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
martesen e shikoj si obligim te domosdoshem te ne shqiptaret.....se,ne perendim eshte "Kurorezim i dashurise"

ne fushen e moralit,eshte faktor i vetem,qe siguron stabilitet dhe qendrueshmeri ne jeten e njeriut,por nje hap shume i madh,qe njeriu duhet ndermarre ne jete......me kujtohet nje thenje: "kur te nisesh ne lufte,lutju nje here zotit,kur te nisesh ne lundrim,lutju dy here dhe kur te martohesh,lutju tre here "
pra,martesa me e rrezikshme Smile

megjithese,dashurija konkretizohet me nje marrdhenje martesore,ku roli i gruas eshte shume i rendesishem....Dashurija e nje gruaje,jo qe i shkakton nje burri ndjenjat e besimit,por i rinovon gjithashtu frymemarrjen e jetes bashkeshortore

Qendrueshmerija e dashurise,dmth rritje e shpreses...te asaj shprese,qe ne rrugen e saj fshin tronditjet dhe shqetesimet,per t´i zevendesuar me qetesine dhe sigurine


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi