Portali aLbdigital.net
Përshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh për tju Kujtuar se ju mund të Identifikoheni që të merrni pjese në

diskutimet dhe Temat e shumta të Forumit tone.

...Në qofte se ende nuk keni një Llogari personale në Forum, mund ta hapni nje të tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ështe falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Të Ndryshme «« » Tema të Lira » TAKIMI NE INTERNET

TAKIMI NE INTERNET

Shko poshtë  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal TAKIMI NE INTERNET prej Fri Apr 04 2008, 00:27

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
QFAR MENDONI PER TAKIMET NE INTERNET,A ESHT LIDHJE REALE DHE A ESHTE ME MIR TE TAKOSH NJE PERSON EN JETEN REALE DHE TA NJOHESH APO TA TAKOSH PERMES INTERNETIT DHE TE MARTOHENI.

SEPSE SIQ E DIM JETA PO SHKON DHE QDO GJE PO BEHET ME DIGJITALE
SOT NUK KE NEVOJ ME LEXU NI LIBER study E KE NE INTERNET,QDO GJE QE KERKON.

POR A ESHTE ME E FORT NJE LIDHJE NE JETEN E PERDITSHME KUR TAKON NJE NJERI APO PERMES INTERNETIT?

I PRESIM PERGJIGJET E JUAJA cheers

Shiko profilin e anëtarit http://www.albdigital.realbb.net/

2Normal Re: TAKIMI NE INTERNET prej Fri Apr 04 2008, 08:14

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
mendoj qe,ate te cilin e njeh ne net,per te pas dhe ca takime reale,mos te lesh vetem me ate virtualen,,,,,
koherat kan ndryshuar,sic e ceku dhe Adelina me lart,tani cdo material dhe cdo reviste apo liber,mund t´i lexosh online,,,,pse mos te gjejsh dhe personin e jetes ketu?! Razz s´ka gje te keqe-Bota Moderne Smile

nuk dmth qe,je takuar ne jete reale dhe do te shkoje sipas deshires e gjithe jeta,,,,,,mvaret nga raportet mes dy paleve dhe kjo nuk luan rol,nese je takuar ne net,ne kafe,ne shkolle,,,,,,etj
ka te tille,qe jan takuar virtualisht,jan thelluar raportet keshtu qe,ka ardhe deri ne nje jete bashkeshortore.....ka te tilla qe zgjasin nje kohe te shkurter dhe te tilla qe zgjasin ndoshta gjate tere jetes

por,valle nuk ndodh keshtu edhe me ato qe takohen ne jete reale?!...


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anëtarit

3Normal Re: TAKIMI NE INTERNET prej Sun Apr 06 2008, 20:47

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Po luna ke te drejte, por une e kam nje eksperience te tille e cila mbeti vetem nje njohje virtuale, dhe ne kete rast mund te te them qe nuk mund ta njohesh dike vetem ne kete menyre, per mendimin tim mund te diskutosh shume me nje person te mendosh qe ke arritur ta njohesh ne nje fare menyre por nese nuk ekziston akoma shikimi sy ne sy nuk ke arritur ta njohesh aspak kete person, shikimi eshte elementi qe te mundeson ta besosh apo jo tjetrin te vertetosh nese flet me pasterti apo vetem tregon perralla me mbret, mjafton ta shikosh ne sy dhe ne shume raste nuk ka nevoje per fjale.
Me pak fjale nuk eshte se une i besoj shume, por nuk e perjashtoj faktin qe ka dhe raste ku ka funksionuar kjo njohje.
Nje urim per to.! qofshin te lumtur.

Shiko profilin e anëtarit http://www.gmail.com

4Normal Re: TAKIMI NE INTERNET prej Sat May 03 2008, 12:09

Teme e konsumuar ne cdo faqe intereneti pothuajse,shum e vertet di personalisht nja 20 raste e pakta qe jan njoftuar nga interneti dhe sot shkojne shume mire.

Per mendimin tim eshte njesoj sikur ta njofesh nje njeri nga interneti sikur ta njofesh ne nje lokal nate,i panjofshem eshte njesoj nga te dyja anet.Ktu eshte dallimi se disa dashurohen permes internetit bejn lidhje akoma pa u pare.Une mendoj se te njofesh dike nga interneti nuk ka gje te keqe,takohesh e shef nga afer,e vlereson eshte i denje per ty apo jo dhe mund te marresh nje vendim Smile

Shiko profilin e anëtarit http://albdigital.forums1.net/

Sponsored content


Mbrapsht në krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi