Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Diskutime Shoqėrore » Qfar mendoni?

Qfar mendoni?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Qfar mendoni? prej Fri Apr 04 2008, 00:33

ilirjana

avatar
Administratore
Administratore
Qfar mendoni? A mendoni se duhet te quhet KOSOVA apo KOSOVO SIQ NA THERRASIN SERBET.

Un mendoj se duhet te quhemi dhe te na therrasin KOSOVA sepse eshte vetem nje KOSOV e jo Kosovo se nuk jan disa KOSOVA.

ta ndryshojm mos ti lem Serbet te na len qe e gjith bota te na therret KOSOVO? apo

Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.realbb.net/

2Normal Re: Qfar mendoni? prej Fri Apr 04 2008, 08:03

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Mendoj qe duhet te quhet Kosova-keshtu eshte origjinal,por sllavet si cdo here qe mundohen te na humbin origjinalitetin,duke na bere njehere pakice,pastaj duke na thirre ekstremiste etj.....


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Qfar mendoni? prej Sun Apr 06 2008, 20:14

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Adelina per ne ka qene gjithmone Kosova keshtu qe keshtu do vazhdoje te jete besoj, mos ki merak ti.

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

4Normal Re: Qfar mendoni? prej Sun Apr 06 2008, 20:16

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Kejsi shkruajti:Adelina per ne ka qene gjithmone Kosova dhe keshtu do vazhdoje te jete besoj, mos ki merak ti.

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi