Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Muzika e Huaj » Britney Spears,e akuzuar per vjedhje

Britney Spears,e akuzuar per vjedhje

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Britney Spears,e akuzuar per vjedhje prej Fri Apr 04 2008, 23:27

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Ekzibizioniste, shkakton probleme dhe zhurmė?! Gjatė festimeve tė or ganizuara pėr ditėlindjen e saj, Britney Spears ka vjedhur plot katėr pallto me vlerė 28.200 dollarė, qė ia ka dhuruar vetes sė saj dhe mikeshave tė veta. Kjo ka ndodhur gjatė festės, kur ish-mbretėresha e pop-it ka hyrė nė gardėrobė, dhe pėrveē palltos sė saj, Britney ka marrė edhe 4 pallto tė tjera dhe ėshtė akuzuar pėr vjedhje. E nė fakt, nuk ėshtė hera e parė qė Spears akuzohet pėr vjedhje. Muajin e shkuar kėngėtarja u ndalua nė daljen e njė dyqani, pasi kishte vjedhur nga njė manekinė njė paruke. Kėtė herė duket se ja ka dalė mirė. Gjatė mega festės sė ditėlindjes sė saj, nė njė lokal nė Los Angeles, me mjaft emra tė showbiz, Spears rrėmbeu katėr pallto tė bardha tė stiluara nga Katja Berglund.


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi