Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Arti Dhe Kultura «« » Humor Dhe Barceleta » Karikatura te VIP-ave

Karikatura te VIP-ave

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Karikatura te VIP-ave prej Fri Apr 04 2008, 23:58

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
PARIS HILTONRICHARD

BECKHAM DHE VICTORIA
BRUCE WILLISEdituar pėr herė tė fundit nga LuNa nė Sat Apr 05 2008, 00:05, edituar 1 herė gjithsej


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

2Normal Re: Karikatura te VIP-ave prej Sat Apr 05 2008, 00:01

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
PINK APO BIG MAMA?
TOM HANKS
Lock-u me i ri i TOM CRUISETOM CRUISE
ANGELINA JOLIEEdituar pėr herė tė fundit nga LuNa nė Sat Apr 05 2008, 00:07, edituar 1 herė gjithsej


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

3Normal Re: Karikatura te VIP-ave prej Sat Apr 05 2008, 00:04

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
NICOLAS CAGE
LEONARDO DI CAPRIO
ELVIS PRESLEY
MICHAEL JACKSON
CELIN DION
MADONA
RICKY MARTIN


Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi