Portali aLbdigital.net
Pėrshendetje Vizitor i Nderuar...

Me sa duket, ju nuk jeni Identifikuar akoma ne Faqen tone,

ndaj ju paraqitet ky mesazh pėr tju Kujtuar se ju mund tė Identifikoheni qė tė merrni pjese nė

diskutimet dhe Temat e shumta tė Forumit tone.

...Nė qofte se ende nuk keni njė Llogari personale nė Forum, mund ta hapni nje tė tille duke u Regjistruar

...Regjistrimi Ėshte falas dhe ju merr kohe maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:

Staffi i Forumit aLbdigital.net

You are not connected. Please login or register

Portali aLbdigital.net » »» Diskutime Tė Ndryshme «« » Tema tė Lira » Pizza me e shtrenjte ne bote,nga nje shqiptar

Pizza me e shtrenjte ne bote,nga nje shqiptar

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1Normal Pizza me e shtrenjte ne bote,nga nje shqiptar prej Sat Apr 05 2008, 00:17

LuNa

avatar
Moderator/e
Moderator/e
Ky lajme qarkullon prej kohesh ne web por ne vendosem ta publikojme sot per ate pjese qe akoma nuk jane ne dijeni.
Njė shqiptar i cili jeton nė New York, ka mahnitur qytetarėt e kėtij vendi me picėn e tij e cila konsiderohet si me e shtrenjta nė botė: ajo kushton vetėm 1.000 dollarė. Shqiptari, emri i tė cilit ėshtė Nino Selimaj, me prejardhje nga Shqipėria, ka thėnė se i ėshtė dashur njė vit kėrkim pėr tė zbuluar pėrbėrėsit e duhur nė mėnyrė qė tė krijojė picėn e mrekullueshme. Pėrbėrėsit kryesorė tė picės sė shqiptarit, janė katėr lloje haviari, dhe gaforre deti. Pica ndahet nė katėr feta dhe secila ka lloje tė ndryshme haviari perandorak.
Nėse kėrkoni njė picė tė tillė, atėherė atė duhet ta porositni 24 orė pėrpara pasi ajo ėshtė krijuar vetėm pėr tė pasurit duke qenė se ēmimi ėshtė tepėr i lartė. Selimaj shprehet se pica luksoze mund tė porositet vetėm pėr raste tė veēanta.
Forumi aLbdigital
"Nuk mund te jesh i drejte,nese nuk je i njerezishem"
Shiko profilin e anėtarit

Tini

avatar
Webmaster & Admin
Webmaster & Admin
Interesante , me vjen mire qe nje Shqiptar ka zbuluar ket pice! sepse dihet se pica rrjedh nga Italianet.
.


Forumi aLbdigital
Shiko profilin e anėtarit http://www.albdigital.net.ms

Kejsi

avatar
Antar/e
Antar/e
Eh e cfare do me shume ti, kur duam te jemi, jemi qe c'ke me te ne. Nje per shqipetarin e Picave.

Shiko profilin e anėtarit http://www.gmail.com

Sponsored content


Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi